şükela:  tümü | bugün
  • parayi emdirme modu..
  • (bkz: emdirmek)
  • mutfaga gidilen versiyonunda kesinlikle su isteyen biri cikar.. (bkz: hazir ayaktayken)
  • abijim bi paket sigara be
    repligi hemen arkasından gelir
  • bi donem ben tuvalete gidiyorum bishi istiyen var mı geyiginin gelishtirilmesine sebebiyet vermish somuru cumlecigi
  • nedense şaşmaz bir şekilde coca cola istenir, hatta özellikle de belirtilir "pepsi varsa alma coca cola varsa al" diye dip not verilir. çikolata, gofret, cips gibi yükte hafif pahada ağır, sağlık ve dişler için zararlı ne var ne yoksa o da ısmarlanır yanında. bir kişinin de meyve ısmarladığını, yulaflı müesli al diye tembih ettiğini görmedim, duymadım.
  • painmiss - dısarı cıkıyom bişiy isteyen var mı ?
    katilonur - abi bana kısa winston ama box olmıycak yoksa alma bişiy
    pinhead - banada bi camel alsana
    ares - abi bide vişne suyu alsana bea kalmadı
    painmiss - e para ?
    hepsi bir agızdan - gelince veririiiiz
    painmiss - aazıma da alıym mı gelince !

şeklinde gelişir
  • bir friends bolumunde phoebe central perk'de otururken kahve almaya gittigini bir$ey isteyen olup olmadigini sorar. herkes bi$eyler isteyince "i'm just being polite" dedikten sonra gider kimseye bi$ey almadan geri gelir.
  • genelde kibarlik icabi sorulan ve sarfedilirken de insallah bi sey isteyen cikmaz diye dua edilen; ancak bu dualarin hic bir zaman kabul olmadigi soru cumlecigi...
  • "dostluk, barış, kardeşlik istiyorum" şeklinde espri yapanlar vardır bu tip sorulara ...