şükela:  tümü | bugün
  • ya şişmandır ya da çirkin. erkeklerle çok iyi anlaşıyor olması için başka bir sebep göremiyorum maalesef. :))

edit: mevcut her entry'i bilen aramaya inanmak bkz'cısına bak sen hele! lan göt sen o başlıkla, bu başlığı nasıl bir tutuyorsun. "erkeklerle daha iyi anlaşıyorum" diyen erkek de olabilir sonuçta amk. volkan demirel'e bağlatmayın beni lan!

edit 2: şu kadın milletinden korkulur ekmek kuran çarpsın. anında zamanın ötesine yolladınız beni zilliler. :))) yerim o göbüğünüzü :))
  • kızlarla paylaşacak bişeyi yoktur, kızlarla oturup sevgili muhabbeti yapmaktansa erkeklerle oturup onların maç muhabbetini dinlemeyi tercih eder. kızların kezban triplerini çekmektense erkeklerin dobra konuşmalarını dinler. çirkin, şişman da değillerdir ayrıca. oturdukları masadaki bütün erkekleri tavlayabilecek güzellikte ve zekadadırlar. kızlar tarafından çirkin görülmelerinin sebebi de budur. kısacası; kız muhabbetinin teması ''erkek'' olduğu için hemcinslerinden kaçarlar.
  • hali hazırda erkeklerle daha iyi anlaşıyorum başlığında yüzyıllardır otopsisi yapılan kızdır. zaten ölmüştür. atomlarını parçalamaya gerek yoktur.
  • kaç liraya anlasiyosun diye sorulmasi gereken kiz. bi dakla lan bu baslik acilmamis miydi amk. obur turlu bu cumle benim degil. caldim yani.
  • hasettir.kızlara tahammül edemiyordur.
  • dedikodu yapmayı sevmiyordur belki efendim, fantazi kurmaya gerek yok.
  • kendi cinsinden tiksinen kızdır.

haklıdır. kadınlar kadınlarla anlaşamaz zaten. bu gerçeği saklamadığı gibi dile de getirir. erkekler de iyi anlaşacak kız arar. ne iyidir , ne güzeldir.

niye sövüp duruyosunuz lan karıya ?
  • kız siniflandirmasindan bikmayan yazarlarin yeni favorisi olan kizlardir. yazarlar bu tip başlıklar altında pek çeşitlendiremezler bu kızları. birileri gelip kasardir yazar birileri gelip kezbandir yazar. bi kaç saat sonra ortalık durulur ve baska bir siniflandirma icin aynı döngüye girilir.
  • ilgi görmek istiyor olabilir.bunun yanında birçok arkadaşı olsada yalnız kalmaya mecburdur.erkekler kızlarla konuşmayı çokta sevseler, sevgili olduklarında herşey değişir.hiçbir erkek bunu istemez.
  • motor olma olasılığı azımsanmayacak ölçüdedir.