şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: allah bir yastıkta kocatsın)
    iyi ki evlenmiş. en doğrusunu yapmış.
    çatır çatır sevinsin.
    yoksa facebooktan, internetten ekleştiğine vermekle, orda burda sevişmekle yıllar gençlik kadınlık itibarı gidiyor ve kadınlar kızlar evde kalıyor.
    bu hanım da gayet iyi yapmış evlenmekle.
    bence her kız evlenmeli.
    tipe, paraya bakmadan.
    paraya bakan parasız kalır.hiçbir zengin çocuk annesi sizi para yiyin diye almaz.
    tipe bakan kocasız kalır.çok yakışıklı adamı elinde tutamazsın kısa boyun, koca popon ve bıyık ile favorilerinle.
    ayrıca bu hatun da güzelmiş.
  • aşktan falan değil o bağırmalar dediğim.

hepimiz kabul edelim tüm dünyada evlilik kadınlar için statü sembolü. erkekler için de öyle ama arada 1'e 10 oran var.

mesela sırf bekar erkek olduğum için bazı arkadaşlarımın hanımlarından biyolojik silah muamelesi görüyorum bazen ama o kadar önemli değil benim için.

statü kazanmanın ve boklu bez değiştirmeye bir adım daha yaklaşmanın verdiği sevinç çığlıkları bunlar.

mutluluklar dileriz.

pepe editi: yağız anadolu delikanlısı, sözüm sana; biraz cesaret be olm, bütün doğu avrupa elinin altında. gidin, insanlara gülümseyin, hayvanlık etmeyin, selam verin. tanışın, konuşun gerisi gelir zaten.

şu 3 günlük üfürükten hayatta türk kezbanının suratı da çekilmez, tavrı da, lafları da, depresyonu da.

forza ukraina!
  • 3 sene sonra boşanacak olan kız.
  • ulan herbir şeyi de kötülemeyin allah aşkına!

kadın belli ki çok mutlu olmuş, kendince mutluluğunu dışa vuruyor. ne var bunda? gayet sempatik gelindir.

tipin biri de sosyolojik çıkarım kasmış. diğeri de ömür biçmiş. he yavrum he. her evlenen 3-5 sene içinde boşanıyor. bunun için evleniyorlar zaten.
  • ulan kadın evlenmiş, seviniyor işte amk.
    size ne ulan?
    ulan ne fesatsınız.
    2 sene sonra boşanırsa boşansın, hiç kimse boşanmak için evlenmez.
    nasıl olsa öleceğim diye hiç sevinmesin bari.
    anı yaşıyor kadın.
    ulan anladık evliliğe karşısınız, ben de pek sıcak bakmıyorum.
    ama bu kadar da olmaz.
    fesatsınız, kıskançsınız, olmamışsınız amk.

edit:
    ayrıca
    (bkz: her boku hunharca diye nitelemek)
  • başlığı görünce baya varoş bişey bekledim ama kadın eğleniyo lan işte ne var bunda amk. içiniz ölmüş valla.
  • bunlar hep hollywood filmlerinin etkisi.

filmlerde mutlu sonda bitiyor, gerisini göstermiyor. bunun gibi saflar da o filmlerdeki gibi yaşatacağını sanıyor gerçek hayatı.

o filmdeki oyuncular bile öyle bir hayat yaşamıyorlar.
  • "biz evlendik" diye bağırıyor olsaydı daha samimi bulabilirdim.
  • sevinci kimseyi ilgilendirmeyen gelindir.

ya bircok seye o kadar yargilayici bakiyorsunuz ki kendi kafaniza uymayan insanlari linc etmeye bayiliyorsunuz. dunya, seksen milyonluk turkiye'den olusmuyor biraz kafanizi cikarip bakin insanlar cok abartili, cok farkli sekillerde sevinebilirler ayni sekilde cok farkli sekilde de uzulebilirler. uzuntusunu kendini yerlere atarak yasayan insani gorunce olur boyle seyler yasadigi kolay degil diyebilecek tiynette iseniz, istedigi gibi sevinir diye de dusunebilmelisiniz. nasil sevinileceginin yada evlenince gelinin yapacaklarinin anlatildigi bir kitapcik falan var da onu mu referans aliyorsunuz da yargilyacak kudreti kendinizde buluyorsunuz.

ben mutsuzum herkes mutsuz olsun, ben ezigim herkes ezik olsun, ben sesimi cikarmiyorum kimse cikarmasin kafasini geciniz.
  • büyük ihtimal, evde kaldın muamelesi görmüş biri :) sonunda şeytanın bacağını kırdım demek istiyor ama bana da gayet sempatik geldi...

kendi çapında gayette güzel eğlenmiş...