şükela:  tümü | bugün
  • merhaba, ben evrencan gündüz.

tutkuyla ve karşılıksız yaptığım müziğimi sosyal medyadan paylaşmamdan sonra insanların beğenisini kazandım ve bu benim işim haline geldi. güzel olan şey ise bir daha hiç çalışmayacak olmam. :)

ekşi sözlük’ten gelen böyle bir teklif beni mutlu etti çünkü sorular eğer güzelse benim için her biri bir hediye değeri taşır. 2 tane albümcük yaptım. ikincisi "mevsim çiçekleri" ise 4 gün önce yayınlandı. daha sıcak, buram buram çiçek kokuyor!

sorularınızı bütün samimiyetimle yanıtlayacağım. hepinizi sevgiyle selamlıyorum.

evo.

kanıt

edit: arkadaşlar 1 saatin nasıl geçtiğini anlamış değilim. çok güzel, çok keyifli bir deneyimdi. hepinize teşekkür ediyorum. kalan soruları yanıtlayamadık, özür dileriz. çiçek gibi kalın. her mevsim açın.

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben evrencan gündüz sorularınızı yanıtlıyorum/@evrencan gunduz)

not: soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • kusura bakma da sen kimsin kanka?

ek: popçu imişsin, pop kültüründen uzağım kanka tekrar kusura bakma.
  • biz gergin yazarlarız, konumuz farklı.
    oyunuzu kime vereceksiniz?
  • merhaba, sözlüğe hoşgeldiniz.
  • ekşi sözlük'e üye misin?
    • birkaç yazım oldu. ray charles ve kravitz hakkında entry yazmıştım. bu konularda bilgi sahibi olduğumu düşündüğüm için insanlara biraz bilgi vermek istemiştim.
  • neden arabesk?
  • babanla jimi hendrix arasında geçen bar hikayesinin aslı var mı?
    • böyle bir hikaye yok. frank zappa ile geçen bir hikaye var.

babam çok sarhoş oluyor. frank zappa'yı çok sevdiği için kendi gitarını hediye ediyor. bi partide tanışıyorlar. o da babamı çok sevdiği için jimi hendrix'in son gitarını babama hediye ediyor.
  • babana benzeyen güzel ruhunu kaybetme lütfen.
  • merhaba, sakalın lens mi?
    • yok abi sakalım gerçek. ergenlikten sonra çeşitli değişimler geçirdim. 16'dayken denize girip çıktım ve saçlarım da biraz uzamıştı. bir de baktım ki kıvır kıvır lüle lüle olmuşlar. sonrasında sakallarım da güneş'le beraber evrilerek turuncu oldular. beklenmedik değişimler.
  • jehan barbur ile yeni çalışmalarınız olacak mı?