şükela:  tümü | bugün
  • göksel'in yakın zamanda piyasaya sunacağı şarkısıdır.
  • 7 şubatta dinleyebileceğimiz göksel şarkısı. haydi bakalım beklentim yüksek :)

edit: küllerimi başka bir hayata savur bu bendeki kor ateşin karşılığı yoksa be ablacım :) yine döktürmüşsün ellerine sağlık yalnız senin parçalarını en güzel ozan çolakoğlu düzenliyor bence sabi bey mabel'e çok yakışıyor
  • cok sevdigim goksel sarkisi. ha bu kadin dinleyicisine israrla kotu sarki dinletmemeye devam ediyor ya helal olsun. sabi saltiel duzenlemesini cok sevemedim ama gonulden gecen her daim ozan colakoglu
  • yine bir göksel şarkısı olan bir ihtimal'i andıran şarkı. o şarkıda nakarat öncesi şarkıyı yükselten bir bölüm var, "aşk şarabından içtim, bir hoş oldum kendimden geçtim" sözlerinin olduğu bölüm. ben fena aşığım'ın melodileri yer yer bu bahsettiğim kısmı andırıyor.

ben fena aşığım
    bir ihtimal (nakarat öncesi)

şarkıyı beğendim, bir ihtimal 2 niyetine dinlerim. bir ihtimal körebe'den çıkmış en iyi şarkıydı. soundda farklı biri olduğu belli, bildiğim kadarıyla sabi saltiel'le ilk defa çalışıyor. şarkı, nostaljik göksel albümlerini** andırdı, sanki 80'lerden beri varmış gibi hissettirdi, altyapıdan kaynaklanıyor olabilir.

ben fena aşığım (spotify)
  • sözleri de oldukça güzel olan şarkı. sabah sabah dinleyince tam etkisini göstermedi ama yine de iş yapar.
  • mesaiye gitmek üzere olan bünyeye iyi gelmiş şarkıdır. hem sakin hem de hafiften neşe katan bir çalışma olmuş. altyapı da oldukça iyiydi. sabi saltiel farkı.
  • goksel’in yeni eseri. sarki beni korebe albumune goturdu. gercekten cok guzel olmus. 2020 turkiyesinde boyle parca yapacak uc isim var. tarkan, goksel ve sezen aksu.

tesekkurler goksel. yasayan bir efsanenin sarkilarini dinliyor oldugumuz icin bence cok sansliyiz.
  • göksel yine yapacağını yapmış. şarkı,düzenlemesi,klibi 10 numara
  • göksel’in yeni şarkısının ismidir. yine her zamanki gibi on numara iş çıkarmış kendisi. zaten göksel hangi şarkı sözünü yazsa hep bana hitap etmiştir. yeni şarkılarını bekliyoruz.
  • "küllerimi başka bir hayata savur/ bu bendeki kor ateşin karşılığı yoksa.." sözleriyle alıp götürmüştür.