şükela:  tümü | bugün
  • ufak bir kız çocuğunun isyanı

bu kadar saf bir vücutta bile bu irritasyonu yaratan bir kulübün üzerinde ciddi ciddi durup düşünmesi gereken video.

edit: embesil demek istemiyorum ama birisi ana babasına bok atmış kızın, diğer mallar da o kuyuya atlayıp favorilemiş adamı. olum ben bile artık korkuyorum aziz ile şekip'i görünce tv'de. adamlar hacivat ile karagöz'ün kabus versiyonu.
  • babasının veya anasının zeka seviyesini gösteren video. birileri de 'şu bünyede bile iritasyon bık bık' konuşuyor. çocuk da yetiştirmemiş belli. sen eğer çocuğa kötü bir şey yaptığında ceza olarak bu lafı edersen elbette o onu kötü olarak anlayacaktır. ne bilsin çocuk, ne olduğunu. ona öğretilene göre fenerbahçeli olmak ceza, galatasaraylı olmak ödül. biri iyi, biri kötü.
    peki yetiştiren ne? embesil.
  • hello kitty tam olarak bu noktada çok iş yapar :)
  • (bkz: ben fenerliyim)

bok var sanki, kırk yılın başı bir sevinmek için defalarca kanser olmak değil mi bu aidiyet duygusu. fenerbahçe kurumu inanın bu taraftar grubu bunu hakketmiyor.
  • aziz yıldırım gerçeğini çok erken fark etmiş olan küçük kız bebenin feryadı. yalnız bunu o kadar itici bir şekilde söylüyor ki, otuz küsür senelik galatasaraylı olan beni bile gıcık etti.
  • olm bu ne ki?

4 yaşındaki yeğenim metin oktay'a "aziz yıldırım kim amcacım?" ve "kimler fenerbahçeli olur amcacım?" sorularını sorup kameraya alsam demek ki ülke karışacak :p

ilkokulda olası bir sıkıntıya karşı, çocuğu tabandan yetiştirmek en doğrusu. çocuk eve "ben artık kuşlu takımı tutuyorum baba" dediğinde kapının önüne koyulacağını bilerek yaşamalı, doğrusu bu.
  • çocuğu o kadar bağırtıp ağlatmanın neye yarayacağını sorguladığım video. şimdi sen çocuğa fenerlisin diyerek ağlattın ne oldu? çocuğun psikolojik gelişimine ne katkısı var bunun? bu çocuk bundan sonra senin her ak dediğine bok demeyecek mi sayın ebeveyn?! nasıl eğitecek, nasıl yetiştireceksin yavrucağı?
  • fanatik taraftarlar olan anne ve babaya sahip kızdır. kızlarını, sanki karşı takım kin beslenecek bir şeymiş gibi gösteriyorlar. üzerine giderek isyan etmesine ve ağlamasına sebebiyet veriyorlar. bunlara anne, baba diyoruz da o da zaten lafın gelişi. bu ülkede fanatiklik asla düzelmeyecek bir yaradır.