• avant-garde rapci.
  • (bkz: mode xl) beat konusunda iyi de sözlerin anlamına bakarsak ben fero'dan pek bir farkı yok.norm ender basit bir dil kullansa da ikisinden de daha anlamlı.
  • hennessy ailesinin yerinde olsam bu adama dava açarım.

tanım: hennessy konyaklarını piç eden adam.
  • kendisine çok sağlam bir gönderme gelmiş. arabanı gasp etmişler biladerim.
  • bütün bir yazım, izmir sokaklarında, maruz kalma usulüyle ben fero dinlemek ve bir noktadan sonra öğrenilmiş çaresizliğin getirdiği kabullenişle kendisine eşlik etmekle geçti. adamın tipinin neye benzediğini bilmemekle birlikte, kendini zenci sanmasından mütevellit yaşadığı kimlik karmaşasından, bariton ses tonundan ve trap müzik denen uydurmasyon şarkı sözlerinden dolayı büyük bir ön yargıyla, kendisini bir yaratık zannediyordum. bugün dedim ki, şu adamın demet akalın klibini bi izleyeyim bakalım neye benziyormuş. bir de ne göreyim. benim, kafamda eşkalini yüzü gözü façalı korkunçlu ucube olarak çizdiğim herif, güleç yüzlü, sonradan olma tikican bi bebeymiş.
  • artık biri şu adama zenci olmadığını söylesin.
  • ne dediğini anlamadığım gürültü yapan şarkıcı mıdır nedir belli değil, yeni neslin eseri olan bir bok anlaşılmayan şarkıcı
  • hayran degilim. fakat itici de bulmuyorum. dinleyip geciyoruz iste
  • twitterda yargı dağıtıyor. söylediklerinde de haklı buldum, şarkıları çoğu kesim tarafından aşağılansa da kötü bulmuyorum fakat adam karakter ve duruş olarak kesinlikle sıradan bi türk ünlüsüne göre çok çok üstlerde, yürüyedur seviyoruz seni. ha bi de konser bilet fiyatlarını biraz düşür be.
  • müziği oldukça eglenceli kişiliği de hem sempatik hem olgun.pozitif bir insan ve müziğine de bunu yansıtıyor.tarz olarak beğenmeyip eleştirmek saçma.edebi olarak kalemi en yüksek sagopa bile feroyu sempatik ve tarz sahibi buluyor.yolunda başarılar.
hesabın var mı? giriş yap