şükela:  tümü | bugün
  • a li ata bak.
    ö mer mı sır sev er.
    ilk ok ul bir he ce le me ders in de kul lan ıl ır. bu a dam ın şar kı lar ı.
  • evlat hatırına gidildi konserine. zaten topu topu sekiz, on şarkısı var o performansı bile molalı verdi. bu gözler ajda pekkan'ı izledi 1,5 2 saatlik muhteşem performansını molasız verdiğini. çocuğumuz mutlu çıktı konserden, sesi pek de dinlediğimiz gibi değildi dedi onun bir hayal kırıklığını yaşadı ama biz bozmadık tabi.
  • arkadaş adlı parçasında "ne ölür ne üzülürüm sanma beni avicii" diyerek ayıp etmiş keltoş.
    böyle kaliteli adamları ağızlarında çorba yapmasalar keşke.
  • norm ender nasıl çaktıysa söylem olarak rap yapmaya başlamış. ama sözler ilk okul bebesi kıvamında. ancak çocuk eğlendirir.

avicii için yaptığı cümleyi götüne sokacaksın keltoşun.

tanım:ölüm üzerinden prim yapmaya çalışan kafası testis gibi sirk maymunu.
  • ganstacılık falan değil hayat şartı dadaş.
    oldukça başarılı
  • pek hecelemiyor dinleyebilir.
  • dostum kırılma ama yaptığın müzik osuruktan bile beter ya ama suç sende değil seni dinleyen örümcek beyinlilerde.
  • ben fero bu ülkede çok büyük bir andaval kitlesini ortaya çıkardı. insanlar sırf bu müzik tarzı hoşlarına gitmiyor diye bu müziği yapan ve dinleyen kişilerin zekalarına ve karakterlerine hakaret etmeyi kendilerine hak görüyorlar. kendinizi ne sanıyorsunuz siz? müzik gurusu falan mısınız?

sizin sevmediğiniz her şey kötü değildir. sizin sevmediğiniz şeyler sadece sizin zevkinize uymayan şeylerdir. bir türlü öğrenemedi bu ülkenin insanı şu zevklerin, renklerin, seçimlerin tartışılamayacağını.

arkadaş isimli şarkısı gayet güzel olmuş.
  • son şarkısı (arkadaş) gayet başarılıdır. saçma sapan kısımları olsa da diğer işlerinden daha başarılıdır. gittikçe dinleyicinin istediği yere doğru kayıyor. doğru da yapıyor. bir kaç seneye büyük bir saçmalık yapmazsa assolist olur.
  • kalitesizlik turnosolu.