şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tayyip erdoğan'ın muharrem ince'yi kendince hakir görmek, küçük göstermek için sarf ettiği "gariban", "karikatür tip" sözlerine karşılık muharrem ince'nin verdiği cevap.

  - "gariban olmak şaibeli olmaktan iyidir. gariban olmak şaibeli para sahibi olmaktan iyidir. doğru söylüyorsun ben gariban kamyon şoförü rahmetli hacı şerif’in oğluyum.”

  türkiye cumhuriyeti bugüne kadar, recep tayyip erdoğan kadar narsist, kendinden başka kimseye güvenmeyen, ben ve diğerleri anlayışında bir politikacı tarafından yönetilmedi, bir daha da yönetilmeyecektir. "gariban" yaftası ile küçük göstermeye çalışmak, 5 vakit namaz kılan, sözüm ona bir mümin için ne kadar zavallı bir tutumdur.

  bu ülke elbette "yaratılanı severiz yaratandan ötürü" anlayışında bir insan tarafından yönetilecektir... 25 hazirandan itibaren...
 • monşer
  çapulcu
  münafık
  gariban

  abi bu ne ya! bir ülkenin cumhurbaşkanı kendi vatandaşlarını sınıfsal ve alaycı gruplara ayırıp nasıl tarafsız olabilir. yeter arkadaş vallahi yeter...
 • garibanlığını alay konusu yaptığı halde, tv'de karşısına çıkmaya cesaret edemeyen kodamana, cumhurbaşkanı adayının verdiği oturaklı cevap.
  gariban adaya adaylığının açıklandığı tarih ve doğum günü olması nedeniyle starwars'dan gönderme yapalım: "may the 4th be with you"

  edit: imla