*

şükela:  tümü | bugün
 • başlık başa kalmış ekran görüntüsü. link link2

  olayın detayları için (bkz: 7 yıldır tacize uğramam)

  1637 farklı numaradan mesaj atan saplantılı, insanımsı beyanı.

  sana burdan yarım yarım yardırırdım ama aramızda fark kalsın isterim, erkekliğine o kadar güveniyorsan bana at o kadar mesajı. zavallı kadıncağızdan ne istiyorsun olum binlerce arama mesaj sonra ben seviyorum. sizin sevgi hissettiğiniz organlarınıza sokayım, sizin yüzünüzden kaç kadın daha öyle veya böyle bir şekilde solup gidecek. allahınız yok mu lan sizin?

  cebrail seni öldürür, psikopata böyle entry girilir mi, cebrail siker atar diyen korkak ibnelere buradan topluca yazıyorum. cebrail yarın sizin ailenizden birine taktığında aynı cümleleri ben yine kurup cebraile sövecem, siz o zaman yine saklanırsınız sağda solda!
 • hacer'i öldürmekle tehdit etmeyen ama etrafında kim varsa hatta doğmamış çocuğunu bile öldürmekle tehdit eden birinin ağzıyla açılmış başlık.
 • öldürmeyeceksen sorun yok dememizi mi bekliyorsun? her şey fiziksel zarar mı? psikolojik olarak biter insan. sen yardım istemiş olduğunu düşünüyorsun ama onu yardıma muhtaç hale getirmişsin.

  öldürmekle tehdit etmemiş olmak eylemlerini masumlaştırmıyor ki? ayrıca eminim 7 yıl önce cevap vermezse 1600 farklı hattan da yazarım diye düşünmüyorsundur. ama son durumda saplantın sürekli artmış belli ki. daha farklı şeyler olmayacağına kimse garanti veremez.

  yardıma ihtiyacı olduğunun farkında olan yazar beyanı.
 • hayır kelimesinin, istemiyorum kelimesinin anlamını bilmeyen birine ait savunma. insan istenmediği yerde fazlalıktır, durmaz. bunun savunulacak yeri yok.
 • bir öküzün savunması
 • hayatında sadece bir tek kadını odak noktası yapıp kendi hayatını kaçıran;
  odak noktası yaptığı kadını defalarca rahatsız ve de taciz eden bir adamın

  saçmalamaları.

  senin söylediğin hiç bir şeye inanmaz kimse.
 • şu sözlüğe senin gibi saplantılı manyağın yazdığını görmesem bir bok yazmayacaktım da dayanamadım.
  savunmaya bak bak. 1600 farklı numaradan mesaj at, tehdit mesajların ifşa olsun hala burada edebiyat yap pişkince.
  bal gibi de kadını tehdit etmişsin. adam tutturmuşsun , fotoğraflarını çekmişsin sapık. neyin ağlaması bu şimdi?

  kalkıp yetkililer de mağdur kadına “bu kadar seveni bulmuşsun daha ne istiyorsun” demiş. polis mi savcı mı kim söylediyse artık hiç şaşırmadım hiçççççç
  o kadar normal bir manzara ki .
  bir de mağdur kadına inanmayan ruh hastaları var. :)
  bakın bu ülkede çok normal bir şey bu artık , o olmayan beyninize kazıyın bunu. hemen hemen her kadın bu tacizi yaşıyor artık.

  sana gelince sapık, 7 yıldır çekmediğin “veremedikleri” o cezayı şimdi çekersin umarım.
 • zaten hacer'i değil henüz olmayan eşini ve gelecekteki çocuğunu öldürmekle tehdit etmişsin. hacer'in de hayatını zindan etmişsin.
 • bu manyağın burada ne işi var?
 • diyen psikopat beyanı. tedavi olması gereken kişi söylemi.

  ayrıca (bkz: kimse yoğurdum kara demez)