şükela:  tümü | bugün
  • ailenizin oryantali geldi, koşun :)

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben hande sarıoğlu sorularınızı yanıtlıyorum/@hande sarioglu)

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.

edit: taşakkürler! :) kalan soruları evde l koltugumda cevaplayacagım.
  • merhaba,

para kazanmak uğruna daha fazla saçmalayacak mısınız yoksa ulaşabileceğiniz en dip seviyeye eriştiniz mi?

onlyfans falan var mı planlarda?
    • bayılıyorsunuz onlyfans'a, gerek yok ben sosyal medyamda yeterince cüretkarım :)

bu benim kendi doğalım sen istediğin kadar hayatında ciddi olabilirsin. ben bu saçmalamayla senden daha mutluyum, kesin.
  • saçlarınızı hangi şampuanla yıkıyorsunuz?
    • elidor ile yıkıyorum kremliyorum ama saçlarımı banyodayken tarıyorum. kremliyken saçı açın tarakla, çıktıktan sonra saçlarınızı yolarak açmaya çalışmayın.

kremliyken açmak daha kolay oluyor.
  • sizi şu demecinizle tanıdım: (bkz: en alasını yapamaz mıyım bu götümle)

söz konusu bölgenize bu kadar güvenmenizin sizi korkusuz biri olarak göstermesinden hoşnut musunuz?
    • evet özgüven meselesi arkadaşlar çok güveniyorum ama karakterim olan götüme çok güveniyorum. :)

bizim köyde göte göt denir. herkeste var. kalkın ayağa bakın, beni bu kadar abartmanıza gerek yok ben abartmıyorum siz beni bu kadar abartıyorsunuz.
  • hoşgeldiniz öncelikle. nasılsınız iyi misiniz? saçlarınızı hangi şampuanla yıkıyorsunuz? bir de onlyfans açma düşünceniz var mı?

edit: ulan 4. entry benim, 2 tane de soru sormuşum. şansımı sikeyim ki benden önceki 3 entry'de benim sorduğum 2 soru da var. allah belanızı versin ne diyeyim.
  • sevgili hande hoşgeldin. iki sorum var;

1- geçmiş yıllarda quaresma seni gecenin bir yarısı neden bir anda takip edip sonra takibi geri çekti? neler yaşandı anlatır mısın?

2-ekşi sözlük’te iki tane başlığın var. hangisinin kullanılmasını tercih ederdin? hande lala sarıoğlu mu yoksa hande sarıoğlu mu? ve lala nedir telatabilerle bir bağınız mı var :)
    • hiç haberim yok vallaha mı ? sen bunu nasıl yakaladın oğlum? sen benim nasıl bir takipçimsin? böyle bir şey yok.

hepsini kullanabilirsiniz ayırmıyorum hande lala ilk açılan hesabım. lala benim öğretmenlik vasfım olduğu icin lakap olarak kullanıyordum. her yerden linç edebilirsiniz.

telatabiler diye whatsapp'da bir grubum var. ben lalayım :)
  • handeciğim hoş geldin.
    sana iki adet sorum var. birincisi keşke o dansı evde değil de stüdyo da yapsaydım dediğin oldu mu?
    ikinci soruma gelecek olursak ikimizin bir şeyler içme oranı nedir?
    son olarak imzalı bir iddaa kuponu gönderir misin? söz ikramiye çıkarsa hesabına yarısını atarım*
    • hoş bulduk.

olmadı.

benim hiç date kafam yok. bana bu konularda hiç gelmeyin. flört etme modum yok. inanılmaz duvarlarım var bu konuda. zor bana ulaşmak.

iddaa kuponu için hande kaplı'yı izle. ofsayt'ta. abone olmayı unutma. :)
  • hoş geldiniz hande hanım.

sizce güzelliğiniz, kariyerinizin gelişiminde etkili oldu mu? soruyorum çünkü yıllardır bu sektördeyim lakin çok fazla emek vermeme rağmen yine de istediğim pozisyona ulaşamadım. sizin gibileri gördükten sonra da sorunun benim dış görünüşümde olduğunu düşünmeye başladım, galiba spikerlik için yeteri kadar güzel değilim. sosyal medya hesabıma dans ettiğim videoları koymayı düşünüyorum son çare olarak.

hayırlı cumalar.
    • 12 seneden beri sektörün icerisindeyim tabii ki ekranda dıs görünüs arıyorlar ama bir yere kadar. dıs görünüs ve bilgiyle matchlemezsen en fazla 1 ay sürer.

her yer güzel kız ayol.

sen herhalde benim o sosyal medyadaki dansımla bu kariyeri yaptıgımı düsünüyorsun ama. 2010'dan beri sunuculuk yapıyorum güzelligimle degil beynimle yapıyorum.
  • habertürk gibi bir kurumda çalıştığınız için utanıyor musunuz?

edit: yandaş bir kanalda çalıştığı için utanıyor sanırım. o yüzden cevab veremedi.
  • hande hos geldin.

studyoda yaptigin gibi evde de kendi basina bu danslari yapiyor musun ? seni motive eden kisim neresi bunda tam olarak para harici?
    • herkes sanki bundan para kazandığımı düşünüyor ya... bu benim manyaklığım. bu benim içimden gelen.

oryantal değilim ki oryantal üstüne şov yapıp para kazanmıyorum ki :) ben zaten çocukluğumdan beri bütün düğünlerde dans ederim.

evde kendi kendimize dans ettik. siz evde bu kadar eğlenemiyorsunuz diye suç benim mi?

evde dans eden bu kadar garibinize gidiyor mu gerçekten? o yüzden bu kadar mutsuzsunuz.
154 entry daha

hesabın var mı? giriş yap