• merhaba,

para kazanmak uğruna daha fazla saçmalayacak mısınız yoksa ulaşabileceğiniz en dip seviyeye eriştiniz mi?

onlyfans falan var mı planlarda?
    • bayılıyorsunuz onlyfans'a, gerek yok ben sosyal medyamda yeterince cüretkarım :)

bu benim kendi doğalım sen istediğin kadar hayatında ciddi olabilirsin. ben bu saçmalamayla senden daha mutluyum, kesin.
  • kutsal bilgi kaynağı sözlüğe hoş geldiniz hande hanım,

memelerinizin bakımını nasıl yapıyorsunuz acaba? bir de aylık bakım masrafları ne kadar tutuyor?

teşekkürler.

edit: ciddiye alıp yanıt vermişehehehe

(bkz: istihza)
    • arkadaslar ben bu memeleri 5 sene önce bastım parayı aldım. cocuklugumdan beri hep kalcalarım cok genis oldugu icin memelerim eksik kalıyordu proporsiyon olarak.

fox tv'de kac para kac'dan aldıgım parayla gittim memelerimi yaptırdım.

ben o zaman 18 bin tl'ye yaptırdım. şimdi yaptırmaya kalksan 100 bin tl tutar.
      ne kadar degerlendi görüyor musun? bir dolar bir benim memelerim.

bakımı için;
      1)evde sütyensiz dolasmıyorum.
      2)elletmiyorum.
  • hoş geldiniz hande hanım.

sizce güzelliğiniz, kariyerinizin gelişiminde etkili oldu mu? soruyorum çünkü yıllardır bu sektördeyim lakin çok fazla emek vermeme rağmen yine de istediğim pozisyona ulaşamadım. sizin gibileri gördükten sonra da sorunun benim dış görünüşümde olduğunu düşünmeye başladım, galiba spikerlik için yeteri kadar güzel değilim. sosyal medya hesabıma dans ettiğim videoları koymayı düşünüyorum son çare olarak.

hayırlı cumalar.
    • 12 seneden beri sektörün icerisindeyim tabii ki ekranda dıs görünüs arıyorlar ama bir yere kadar. dıs görünüs ve bilgiyle matchlemezsen en fazla 1 ay sürer.

her yer güzel kız ayol.

sen herhalde benim o sosyal medyadaki dansımla bu kariyeri yaptıgımı düsünüyorsun ama. 2010'dan beri sunuculuk yapıyorum güzelligimle degil beynimle yapıyorum.
  • her eleştirildiğinde destekledim ama çok ağır kezbanmışsın be handecim sen. ne bu sürekli beni anca rüyanda görürsün, karşıma çıksan konuşamazsın tavırları?

anti-kezban kalkanlarını devreye alıyorum ben de, 20 tane olsa bir tanesi sürtmem ben de sana hadi bakalım.
  • sorulara verilen cevapların özeti;
    - götüm çok güzel
    - memelerim çok güzel
    - benden güzeli yok

kendimi endüstri kız meslek lisesinde gibi hissettim..
  • sevgili hande hoşgeldin. iki sorum var;

1- geçmiş yıllarda quaresma seni gecenin bir yarısı neden bir anda takip edip sonra takibi geri çekti? neler yaşandı anlatır mısın?

2-ekşi sözlük’te iki tane başlığın var. hangisinin kullanılmasını tercih ederdin? hande lala sarıoğlu mu yoksa hande sarıoğlu mu? ve lala nedir telatabilerle bir bağınız mı var :)
    • hiç haberim yok vallaha mı ? sen bunu nasıl yakaladın oğlum? sen benim nasıl bir takipçimsin? böyle bir şey yok.

hepsini kullanabilirsiniz ayırmıyorum hande lala ilk açılan hesabım. lala benim öğretmenlik vasfım olduğu icin lakap olarak kullanıyordum. her yerden linç edebilirsiniz.

telatabiler diye whatsapp'da bir grubum var. ben lalayım :)
  • kimsiniz?

edit: nerede memeli, g*tlü soru var cevaplamış. ilginç.
    • önyargını kırmaya geldim, zaman yetmedi, ben de ekipten rica ettim ben sonra bütün soruları cevaplamak istiyorum dedim, bana hesabı verdiler bak geldim burdayım babalar gibi karşındayım:)

deliyim, manyağım, pozitif biriyim, sevgi doluyum, güçlüyüm, mutluyum, dikkafalıyım, delikanlıyım, açık sözlüyüm, netim, özgürüm, çalışkanım, eğlenceliyim, merhametlisin, vicdanlıyım, hükümet gibi kadınım, doğrucu davutum, hayatında görüp görebileceğin içi dışı bir, içindekiyle dilindeki aynı, dürüst, iyi bir insanım
  • sorum yok ama erik gibisiniz.
  • merhabalar hande hanım sözlüğe hoşgeldiniz. rica etsem sözlük yazarları için müstesna ayaklarınızı gösterir misiniz?
    • ayak fetişliğine çok saygı duyuyorum gercekten, bunu hayalinde düsünebiliyorsan yani insani olarak böyle bir duygu vardır demektir. ben böyle bir duygu taşımıyorum diye seni yargılacak degilim.

benim icin vucudun en cirkin yeri ayaklar. ülkede inanılmaz bir ayak fasisti varmıs(ben böyle diyorum).

sizi asla yargılamıyorum ama siz bunu güzel bir varlık olarak, cinsel bir obje olarak
      görüyorsanız, kimsenin hayatına herkes karısamaz :)

boydan giydim cizmeyi nasıl cıkartayım? ayaklarım da 41 numara. şu ayaga bile hallendiniz ya o kadar mı yokluktasınız ya? :)
hesabın var mı? giriş yap