şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler --------------------

  serdar ortaç'ın eşi chloe loughnan'ın, bir arap şeyhinin oğluyla birlikte olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
  konuyla ilgili ne diyeceği merak konusu olan serdar ortaç, sonunda suskunluğunu bozdu. eşinin arap şeyhiyle yemek yediği iddialarını doğrulayan ortaç, "amerika'da bir sürü dostumuz var. o dostlardan birkaç tanesiyle de yemeğe çıkıyor kadın. yemeği de mi yasaklayayım kadına? ben hanıma yasak koymam'' diye konuştu.
  --- spoiler ---------------------

  kaynak
 • boynuzlarınız çok mu mat? istediğiniz ışıltıyı göremiyor musunuz? aynalara küsmeyin! işte karşınızda tamamen natürel boynuz cilası! üstelik, bir kutu alana mini boyu bedava! bu cilayla boynuzlarınız daha parlak görünecek! ışıl ışıl boynuzlar için boynuz cilamızı siz de deneyin!

  edit: arkadaşlar baya öfkelenmiş. ıslak rüyalarınızla sizi başbaşa bırakıyorum.
 • şimdi buraya "topu topu yedi nota var" ifadesinden bu olaya uyarlamalar yapacak ya da "sen koymazsın ama koyan koymuş" gibi harf ya da kelime oyunlu cin entry girecek @2'ler falan üşüşecek ama düşününce üzücü lan. yani hakikaten, belki empatiyi abartıyorum ama yazık be abi. hastalığı bir yana, adam kumarda da aşkta da kaybediyor.

  yeterli duyar kastım gençler, şimdi eğlenebilirsiniz.
 • bir beyanat. sıktı bu serdar ortaç'ın yürüttüğü açık evlilik ile ikide bir gündeme gelmesi.
 • (bkz: kişi kendinden bilir işi)
  yurdum gavatlarının yadırgayacağı cümlelerdir bunlar. adamlar biliyor ne tip kadınlarla takıldıklarını, gayet farkındalar karılarına müdehale etmezlerse hatunların kucaklardan inmeyeceğinin.
  sen istediğin kadar yasak koy be çapsız, kadının niyeti varsa kapı arasından sütcüye verir, tüpcüye verir gönlünü.