şükela:  tümü | bugün
  • net maldır. kadın erkek fark etmez belli bir yaşa gelmiş her insan herhangi bir ev işinden en azından asgari miktarda anlamalı. hadi diyelim ütüde eli, ayağı, evi yakma potansiyeli vs var orayı geçiyorum ama ya yemek yapamamak? üstelik her zaman ütüye ihtiyacınız yok belki bir temizlikçi gelir arada o size yeter ama günün herhangi bir aşamasında acıkabilirsin. hayatınızın herhangi bir aşamasında tek başınıza yaşama ihtimaliniz yüksek. ne demek hiçbir yemeği yapamam? yumurta dediğin tek elinde iki sıksan kırılan bir şey tavayı kısık ateşte yanan ocağa koyup yağı kızarttığın gibi o kendi kendine oluyor lan zaten? ya da koy tencereyi ocağa, yak altını kısık ateşte, birkaç bardak su ekle, kaynadıktan sonra da at makarnayı o da eyvallah karşim sen çekil ben olurum diyor. tek yapman gereken şey arada bir karıştırmak vs.
    biraz yağ, su, tuz, salça vb şeyleri kullanamıyorsanız tekrar ediyorum gerçekten malsınızdır. internet denilen şey elinizin altında ve hergün size çalışıyor. firmalar bizim için var. :) yemek yapmak size imkansız da yapmayı becerebilenlere çok mu kolaydı? herhangi bir yemek kanalına girerek bile iddia ediyorum bakın en az ama en az 3 tane güzel ve doyurucu yemeği yapmayı öğrenebilirsiniz.

edit: yumurta bile kıramam diyen pirems ve piremseslerimize ithafen açılmıştır. siz ana baba evinde öyleydiniz tamam da e biz de orospu çocuğu değildik a benim bebeklerim. :)