şükela:  tümü | bugün
  • instagram'da, twitter'da, ekşi sözlük'te bir şekilde mesajlaştığım ve hatta yüzyüze görüştüğüm kadınların tamamına yakınının kullandığı bir ifade bu.

"ben insan sevmiyorm ya, çok yapay geliolar..."

ne oluyor acaba böyle deyince? cool mu oluyorlar, kendilerini farklı ve üstün bir yere mi konumlandırıyorlar, ne oluyor yani?

işin ilginç yanı ise bu tiplerin gidip saçma salak arıza tiplerle birlikte olmaları ve senin samimi ve içten duygularına duyarsız kalmaları.

gocunduğum bir yaram yok, ama feci halde yapay olan sizsiniz amk.
  • bu ara popüler oldu. etrafımdaki insanların çoğundan duyuyorum. oysa bi ruh eşimle ben sevmiyorduk insanları. hatta bana bir arkadaşım dedi,sen insan sevmiyorsun diye,yıllar önce. yok yea ne alaeakası var dedim, 2 s durup,aydınlanıp, haklısın dedim. coolluk belirtmez. insan sevmiyorum. hayvan seviyorum.
  • ben de sevmiyorum ama şey değil yani isteyerek değil, yapım bu arkadaş olmuyor işte ,kaynaşamıyorum insanlarla.yıllar sonra ancak samimi olabiliyorum.
    maalesef şöyle de bi gerçek var günümüz insanı bu kadar sahte,acımasız vs. iken neden seviyim,nasıl seviyim?bazen sırf bu özelliğimden dolayı kendimi seviyorum bazen de kızıyorum bilemedim doğru mu yanlış mı yapıyorum.
  • (bkz: mizantrop)
    (bkz: mizantropist)