şükela:  tümü | bugün
  • malum kişi söyledi sanmıştım, hayret yanılmışım, yasal işlem uygulansa bile cb dururken bunu söylemek sana düşmez diyerek uygulanır heralde
  • bir ülkede söylenebilmesi o ülkenin ikinci sınıf bir dikta rejimiyle yönetildiğinin en büyük kanıtı olan cümledir.

herhangi bir hukuk devletinde bu lafı edenin götünden kan alırlar.
  • bir ülkenin yönetimindeki zihniyetin medyadaki izdüşümü olan küçük işlerin küçük adamına ait bir cümle. bu adam da sorsan gazeteci... yazık ne diyelim!

kendisi hakkında yasal işlem yapılır mı? sanmıyorum... kendi içinde bulunduğu grupta bile ciddiye alınmadığından sanırım bu sözleri fazla dikkat çekmedi.
  • baransu da tutuklatıyordu diye karşılık verilmesi gereken söz. o değil de can ataklı'nın cem küçük ve küçük barlas'la ne işi var lan?
  • mahkemeler artık kararları türk milleti adına değil, cem küçük adına versin o zaman. ayrıca adalet cem'in temelidir.
  • cem küçük, beni de tutuklasana. depresyondayım, hayatımda hiç aksiyon yok. lütfen, duy sesimi. ayrıca, içerde noluyo acaba, kim bilir nasıl eğleniyolardır diye meraktan çatlıyorum.