şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle bunu kendi isteğimle değil, kelimenin tam anlamıyla tehdit edilerek yaptığımı bilmenizi isterim. tzoey ya da adı artık her ne haltsa, nasıl becerdiyse yaşadığım yeri bulmuş, ve eğer sözlüğe gelip dediklerini yapmazsam bunu bizzat sözlükten başlık açarak ifşa edecekmiş. evet yaşıyorum, ölmedim lan tabi, keriz miyim? en azından nerde yaşadığımı bilmiyorsunuz, ki herkes benim sıradan insanların kapımı çalmasından, mektup göndermesinden nefret ettiğimi çok iyi bilir. insan ölünce adeta rahatlıyor, bu saatten sonra da rahatlığımın bozulmasını istemiyorum.

neyse lafı fazla uzatmayalım. siz soruları soracaksınız, tzoey bana iletecek sonra da müthiş(!) ingilizcesiyle çevirecek. söylediklerimi değiştirmeden aynen aktaracağına söz verdi, sıkıyorsa değiştirsin tersimi bilen bilir ekşi sözlük yönetimine de söyledik ama umurlarında olmadı, zaten böyle bir şey gerçek olsa bile ofislerine gelmemizin pena kanalı için oldukça önemli olduğunu söylediler. en son röportajını vereli 40 sene olmuş, 99 yaşında adam sizin ofisinize gelecek ha? kanıt manıt da yok, isteyen inanır isteyen inanmaz. tzoey bana entrylerinizi aktaracak ve hepinize mesaj yoluyla tek tek cevap verecek. allah bin türlü belasını versin onun.

baştan söyleyim çok vaktim yok, adamakıllı sorular sorun benim canımı sıkmayın yoksa …… (burayı yazma lütfen). yok kendi sidiğini mi içiyorsun yok …… bilmem ne ( evet başlığımdaki çoğu şeyi gördüm) abuk sabuk şeylerle benim başımı ağrıtmayın. 2. dünya savaşında savaşmış adamım lan ben. bu arada ilk holden caulfield esprisi yapan arkadaşa da altın plaket vereceğim, evet bekliyorum.