şükela:  tümü | bugün
  • hdp'nin (sanırım) resmi olmayan ama erdoğan'a cevabını içeren kısa şarkısı

https://www.youtube.com/…kqnahk_68&feature=youtu.be
  • muazzam güzel ve bir o kadar eğlenceli seçim çalışması.

hdp bu ülkenin zeka seviyesine ve bu ülkenin demokrasisine en az 10 gömlek fazla yeminlen.
  • 20 ve altındaki yaş grubuna mensup, küçük che guevaraların bayılarak dinleyeceğini hatta şarkının ülke demokrasisine 10 gömlek fazla olduğunu* düşünebileceklerini tahmin ediyorum. aklı başında insanlara ise hdp'nin sadece politikada zırvalamadığını bunu her alanda yapabilecek kabiliyeti olduğunu gösterecektir.

ayrıca şarkının izinsiz kullanılması da düpedüz hırsızlıktır.
  • elektriği bile kaçak kullanan (genellikle) seçmenlerinin, bu şarkıyı da izinsiz kullanarak kaçakçılığın dibine vurmuşlardır.
  • en sonunda geçen selocan figen canandır kısmıyla güldürmüştür. selocan ne lan asdasd.
  • eser sahibi feridun düzağaç'tan izin alınmadan yapılan, " çalıntı " eser. birileri bunlara şarkı ile elektriğin aynı şey olmadığını anlatmalı. şarkıya elektrik muamelesi yapmamalılar.

buna pek haklı olarak tepki gösteren feridun düzağaç'a da küfürler edip, tivitır hesabını kapattıran hıyarlara da tuz ekmek isterim. pes.
  • solcu geçinip, emek hırsızlığı yapanların seçim şarkısıdır. çalıntı eserin sahibi feridun düzağaç kanımca oldukça naif bir beyanat vermiştir.
    elbette solcu geçinip emek hırsızlığı yapmaları, solcu geçinip esasen kürt faşisti olmaları kadar ironik değildir.
  • tahminimce bilmeden yapılan, eser sahibinin izni olmadan kullanılan şarkı.

35 saniyelik bir şarkı neticesinde. biz bu eseri çalalım, istediğimiz gibi kullanalım değilde, güzel uyum sağlaması için kullandıkları düşüncesindeyim. izin alınması gerektiğini düşünememişler diye düşünüyorum veya izinlik birşey yok denmiştir. bu kadar tepki geleceğini kestirseler hiç böyle bir işe kalkışmazlardı.
    ve eminim ki selehattin demirtaş o naifliğiyle bu konu hakkında özür dileyecektir.
  • kaçak çay
    kaçak elektrik
    kaçak devlet kurma girişmi şimdi de kaçak şarkı.
  • ben kisaca fd, sen bana uzun uzun feridun duzagac de. adamin ismi hakkaten uzun.