şükela:  tümü | bugün soru sor
  • manchester city'nin bir yıllığına championship kulübü burnley'e kiraladığı ingiltere u-21 kadrosunda da bulunan 1989 doğumlu savunma oyuncusu. gelecek sezon city'e dönüp şans bulması gerçekçi konuşmak gerekirse zor. ama burnley'de göstereceği muhtemel iyi bir performans kariyerini olumlu yönde etkileyip en azından premier lig seviyesinde tutunabilmesi için aracı olabilir.
  • burnley'nin tıpkı manchester city'den beraber kiraladığı kieran trippier gibi başarılı bir performans sergileyince kış transfer sezonunda bonservisini de aldığı ingiliz stoper.
  • şu sıralar liverpool'la adı anılan oyuncu.
  • sözlük sağolsun bonservisinin eskiden manchester city'de olduğunu öğrendim , bence en büyük pişmanlıkları olacak bu sezon çünkü partneri tarkowski ile adeta stoper nasıl olunur dersi veriyor sarışın hergele, sezon sonu en az 30-40 milyon euro bedelle 6 büyükten birine gider gibi tahmin ediyorum (arsenal ve tottenham biraz cimri oldukları için şansları daha az )
  • premier lig takımı burnley'de forma giyen 1990 (28) doğumlu stoper.

manchester city altyapısından çıkmasına rağmen a takımda hiç forma giyememiştir. yarım sezonluk (zamane şampiyonşip takımı) leicester city (k) tecrübesi dışında kariyerinin tamamını burnley fc'de geçirmiştir.

takımıyla kah alt lig, kah üst ligde geçirdiği inişli çıkışlı 7 yılın sonunda, geçen sezon (2017/18) metafiziksel bir şekilde ligi 7. bitirdiler. bunda defans göbeğinde ben mee 'nin james tarkowski ile sağladığı müthiş uyumun rolü de büyüktü; inkar eden çarpılır a dostlar.

(2011/12'den beri) yıllardır içinde bulunduğu takım için;

(bkz: burnley/@ceyar i kim vurdu)