şükela:  tümü | bugün
  • selam, ben geldim! :)

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben melike şahin sorularınızı yanıtlıyorum/@melike sahin)

edit: tatlı yorumlarınız ve sorularınız için teşekkür ederim. melike şahin kim amk soruları için google'a davet ediyorum.

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • hoşgeldiniz melike hanım. sizin şarkılarınızı dinlerken bir rahatlık kaplıyor içimi ruhumu dinlendiriyorum bunu garipsiyorum aslında hüzünlenmem gerek oysa. soruma gelecek olursam şarkılarınızı yazarken nelerden ilham alıyorsunuz hangi ruh hali içerisinde yazıyorsunuz?.
    • hepsi değişiyor aslında ama genelde beni şarkı yazamaya iten duygu hep anlaşılmadığımı düşündüğüm anlar. böyle düşündüğümde şarkı yazıyorum...

ne yapsam anlamayacak bari şarkı yazayım diyorum.

rahatlık kaplamasıyla hüzünlenmenin aynı anda gelmesini anlıyorum bana da oluyor aynısı çünkü.
  • kimsin sen?
  • hoşgeldiniz sizi tanımıyorum iyi günler.
  • neden bu kadar keko bir pop yapıyorsunzu ve hangi şampuanı kullanıyorsunuz
  • öncelikle sözlüğe hoş geldiniz. nasır gibi müziği kuvvetli, milyonların dilinde yer tutmuş bir nakarata sahip olan şarkıyı nasıl keşfettiniz? mabel matiz ''böyle bir bestem var, hadi buna söz yazalım senin yeni albümünde yer alsın.'' mı dedi? biraz şarkının hikayesinden bahsedebilir misiniz? teşekkür ederim.

not: bu arada kimse bu şarkıyı sizin kadar güzel seslendiremezdi diye düşünüyorum.
    • ben de aynı şeyi düşünüyorum. :)

nasır'ı ben albüme başlamadan yollamıştı mabel. demosu mail olarak geldi dinledim ve dedim ki "gerçekten bunu bana mı düşündün?" mabel ile beraber sabi'nin stüdyosuna gittik o da bu bahsettiginiz kuvvetli düzenlemeyi yaptı.

yani nasıl desem albümün en çok dinlenen şarkısı oldu.

konserlerde efsane akıyor. her söyledikten sonra içimden mabel'i düşünüp teşekkür ediyorum.

mabel ilk yolladığında nakaratı boş gibiydi. sonra bir şeyler yazdım o beğenmedi ve ortak bir yolda buluştuk bir süre sonra.

nasır, hep özel hatırlayacağım bir şarkı hem de bana mabel gibi özel bir dost kazandırdı. hem de kariyerimin yıldız şarkılarından biri oldu.
  • yeter ya
  • hoşgeldiniz demek istiyorum ilk defa bir soru cevaba denk gelen bir yazar olarak :)
  • pilav ustu sulu yemek sever misin? yemegin suyu pilava karisinca hoslanmayanlardan misin yoksa?
    • aşırı severim hatta keşke sulu yemeklerin sadece suyunu pilava döküp onu yesek :)

nohut, kuru fasülye onları pilavın üstüne söylerim.

hesabın var mı? giriş yap