şükela:  tümü | bugün
  • kim ne derse desin mükemmel bi melodiye sahip olan..bu kadınla hayatımızı ortak yaşamışız diyebileceğim sözlere sahip 10 kere dinnesem bıkmayacağım şebnem ferah parçası
  • videoklibini izlerken sozlukten birilerini gorebilecek miyim diye dikkat kesildigim sarki. henuz goremedim kimse. yakinda insallah.
  • (bkz: yalana koşanlar).!
  • "yaşanılmışsa, başa gelmişse böyle aşki vaziyetler ve olumsuz duygular,ancak bu kadar güzel anlatılabilir bir şarkıda" dedirten, güzel bir şey.
  • hoş bir parça. dinlemek istiyor insan devamlı.
  • son zamanlarda içimi tarif edilemez ve hatta anlamlandırılamaz bir gaz duygusuyla dolduran şarkı. kime ve neden bu denli hınçlandığımı bilmeksizin avaz avaz merak etmeden duramıyorum geceleri nasıl uyuyorsun diye bağırmakta, bütün gün elimde kumandayla tahammül edilmez türkçe müzik kanallarını zaplamaktayım bu şarkı uğruna, üstelik de şebnem ferah'tan fazlaca hazzetmememe rağmen.
  • kesinlikle beğenmediğim bir şarkı. sözler çok yapmacık, müzik ise birkaç sert distortionlu riff kullanılıp gaz yapılmaya çalışılmış. kanımca olmamış. yakışmamış.
  • bu kadar eleştiri aldığına göre güzel bir şarkı... şebnem ferah da klipte ayrı bi güzel gerçi her daim güzeldir o...
  • bu şarkının genelindeki gizem, şebnem ablanın hafif tehdit hafif sorgular vaziyetteki sözleri beni bir parça işkillendirmekte. her seferinde "napmış ulan bu adam, toplu ölümlere mi sebeb olmuş." diye düşünmekten şarkıyı dinleyememekteyim. alışkanlıktan güzel gelen bir parça olduğuna kanaat getirmiştim ama en son.
  • sözleri besteye büyük gelen şarkı.. hani küçükken arada bişey söylerken melodik bir şekilde söylemeye çalışırdık, müziğe söylediğimiz lafları uydurabilmek, sığdırabilmek için ağzımızı eğip büker, değişik vurgu kombinasyonları denerdik, aynen öyle olmuş bu da... şarkı akıp gitmiyor, sanki birden takılıp "ıııh takıldım, uymadı bu" deyiverecekmiş gibi sürekli...