şükela:  tümü | bugün
  • mukemmel bir nick secmis yazar. hosgelmis.
  • biraz romantik
    biraz realist
    biraz hovarda
    biraz zeki
    biraz da tipi yerinde

hani esimi elimden calmaya niyet etse korkarim. neyseki o niyetlerde degil.
  • delikanlı bir yazar, dobra yazım tarzı ile aranılan taze kan. gerçi, amele olmasından şüphe ediyorum (bkz: #27420553). genç klavye delikanlıları birliği bu sözlere tepkili. nükte yapıyorum tabi tersi pis olabilir.

edit (yazım hatası): türkçe konusunda affı yok.
  • adam gibi adam diycem ama bu herife cok sindi bu.

eyvah herif kufur anlami iceren i.melih gibi biseydi dimi sozlukte. zictik!
  • bir ara gözden kaybolmuş, ama neyse ki yeniden belirmiş olan canım arkadaşım. başımdan eksik olmasın.
  • istisnasız her gün, sözlükte olduğum bütün zamanlarda "nedir bu çektiğim senden / gönül derdin hiç bitmiyor..." diye mırıldanmama sebep olan yazar.

üstelik hem yakışıklı hem sempatik. hem zeki hem çalışıyor. hem efendi adam hem piç.

kendisi "benden kara" olduğundan, birbirimizi ısırmıyoruz. iyi de oluyor.
    zira dark side, onsuz çekilmez.
  • herif karizma da isminin mahmut olmasi olasi. tabi her seferinde karizma marizma olsa da bilincaltindan bir sekilde ne diyem mahmut mu diyem yumurtluyuveriyor insan...

bir de facebook ne kadar dogru bilemem ama bugun dogumgunusuymus.
  • ekşistats göre son günlerin en begenilen yazarlari sirasinda üst siralarda yer alma basarisini göstermis yazar.

alem begenmis, bize de takip etmek düser tabii ki.
  • birol güven'in insanların nick seçimine etki edecek kadar bilinçaltında yer ettiğinin kanıtı olan yazar. cümle çok zorlama oldu ama ergenliğimizi sikti adam üzgünüm.

+ben senin derdini çekemem gönül!
    -selaaağmmiiiii!!!
    (kahkaha efekti)
  • bu nickin müsebbibi lynda nickli yazardır. bu olmasaydı nickim grace kelly'nin gelinliğini diken terzi olacaktı. (bkz: #27040580)

lynda'nın esin kaynağı için ;
    (bkz: #21066568)