şükela:  tümü | bugün
  • selam! sergen ben.

en fazla ne olabilir ki :)

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben sergen deveci sorularınızı yanıtlıyorum/@sergen deveci)

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.

edit: çok teşekkür ederim, sorular çok keyifliydi.
  • hoş geldin manuel vites seven adam.

yanlış bilmiyorsam izmitlisiniz. ilk sorum daha önce sahne sanatlarına dair bir eğitim aldınız mı? ikinci sorum ise yeni bir film, dizi, sahne gibi proje planınız var mı? varsa bonkis gibi bir şey mi olacak. ayrıca youtube için daha uzun işler yapmayı düşünüyor musunuz? üçüncü sorum ise durmaz abi karakterini bir yerden esinlenerek mi ortaya çıkardınız veya bir hikayesi var mıdır?

iletişim fakültesi eğitimi almış biri olarak mimik kullanımınızı gayet beğeniyorum. skeçlerdeki tespitleriniz de hiç fena değil. özellikle sevgili momenti isimli skeciniz hala favorim. güzel bir projede görmeyi istediğim kişilerden birisiniz.
    • aldım bunları. kendimce aldığım eğitimlere kocaeli'de başladım sonra istanbul'da konservatuar eğitimi aldım. eğitim bitmez. :)

benim dışımda da var yapanlarla da birlikte oluyoruz. film yaptık, dizi çektik. umarım sever, beğenirsiniz. bunları siz sevin, beğenin, isteyin, talep edin diye yapıyoruz. bunun aksini söyleyenlere de inanmayın. :)

tabii ki youtube'da küçük bir şeyler yapıp bunun geri dönüşünü güzel almış birisi olarak daha uzun şeyler yapmak istiyorum ama bunu iyi ve doğru yapmak gerekiyor.

yok. hiçbir hikayesi yok. böyle sorulunca üzülüyorum aslında; vay be yaşanmışlığı, hikayesi var mı diye size geçince çok üzülüyorum. çok afaki gelişti bu olay ama birisi size ustam derse mutlu oluyorum.

benim hakkımda iyi şeyler okumaktan çok keyif alırım, çok teşekkür ederim. :)
  • manuel vitese devam mı ustammmm?

ayrıca bir sinema filmi projesi vardı değil mi?
    • yani şu konuya açıklık getireyim, muhtemelen bunu yazan arkadaşım bu şakayı şu an yaptıysan bana çok büyük kahkaha atıyorsun ama ben bunu 6 yıldır duyuyorum, bunu duyunca... aynen... devam usta... gibi bir karşılık verebiliyorum. lütfen yanlış anlamayın ama 6 sene üst üste bunu duymak insana iyi gelmiyor.
  • selam. sergen deveci kimdir, ne iş yapar?
  • youtube gerçekten kazandırıyor mu

özellikle kısa videoları hesaba kattığımızda
  • videoların çok komik, var mı bir turne yakınlarda plan vs?
    • teşekkür ederim yorum için. siz sevince güzelleşiyor. ben güldüğüm şeyleri sunsam ve sizin hoşunuza gitmese hiçbir anlam ifade etmez. turne var, biletix'e bakabilirsiniz biletler için, orada görüşüp gülüşebiliriz. :)
  • selamlar. kimdir sergen deveci?
    • ben buna savaş açtım işte. insanlarla ilgili her şeye ulaşabildiğimiz seviyedeyiz. sevdiğimiz bir sanatçı, oyuncu bir programa konuk oluyor, onu sevdiğim için aslında çoğu şeye hakimim. sunucu şey diyor, "seni biraz tanıyabilir miyiz?". ben çok utanıyorum öyle olunca. bunlar eskide kaldı gibime geliyor. insan kendisine gelince farklı hissediyormuş. çok daha derin bir soru aslında ama ne söylesek hep yüzeysel kalıyor. cevaplarken cevaplayamayacağın bir soru bu. çoğumuz kimlik problemi yaşıyoruz zaten. :) sevgili cincuce, bu cevabımı lütfen şahsi algılama, genel bir cevaptı. bazen bir şeyler açıklarken birileri feda olur...
  • az önce google’da kim olduğuna baktım, okan bayülgen’in erkek kardeşi tiplemesi vardı. ona benzettim biraz. sahi benzeten oluyor mu hiç? onu sormuş olayım.
  • adettendir :

(bkz: sergen deveci kim amk)

ustam, nası yapalım ;)
  • hoş geldin usta, oyunculuk eğitimi aldın mı? piyasadaki çoğu oyuncudan daha iyi mimiklerin ve oyunculuğun var da merak ettim.
    • piyasadaki birçok usta oyuncunun yanında esamemiz okunmaz, belki de yanlış yerle karşılaştırdığınız için böyle oldu ama böyle bir yorum almak çok güzel. ama ben de biraz... şimdi hakkımı yemeyeyim...