• merhabalar, zorlu sorularınızı bekliyorum :)

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben sümeyye boyacı sorularınızı yanıtlıyorum/@sumeyye boyaci)

edit: güzel dilekleriniz, düşüncüleriniz ve sorularınız için çok teşekkür ederim. :)

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • öncelikle serbest ve ekipmanlı bir dalgıç olarak seni tebrik ediyorum türkiyenin gururlarından biri oldun, umarım daha çok zaferler kazanırsın.

özellikle de kadınların yüzme ve deniz sporlarına olan ilgi ve alakasını da bir nebze arttrdığını unutma, başarılarının devamını dilerim.
  • selamlar ,adinizi seviyor musunuz?
    edit:
    bu soru çok yanlış anlaşıldı.

öncelikle zaten kendi adım da sümeyye.
    ben adımı seviyorum ama çoğu zaman girdiğim bir ortamda ön yargıya neden olabiliyor. soru cevaba denk gelince icimden bunu sormak geldi. bu kadar.

neden her seyde art niyet arıyorsunuz neden ?
  • hoşgeldiniz. sorum yok. bir iltifat bırakayım; çok tatlısınız :)
  • öncelikle kazandığın başarılarla bizleri gururlandırdığın için teşekkür ederim sümeyye. senin bu spora yönelme hikayen nedir ? bu sporda başarılı olabileceğini anladığın ilk an hangisidir ?
    • bu spora annemin teşvikleriyle başladım 4 yıl boyunca hobi olarak devam ettim

sona bir kulübe geçtim ve antrenörüm mehmet bayrak ile tanıştım.

ilk şampiyonalarda 10 yaşındaydım. katıldığım ilk türkiye şampiyonasında dünya barajını geçmiştim. yüzmede yeteneğimin oldugunu fark etmemi sağladı.
  • merhaba nasılsınız? hayat nasıl gidiyor?
    • merhaba çok teşekkürler iyiyim hayat zorlu gidiyor ama zorlu bir süreç ardından çok güzel başarılar elde edilebileceğini en iyi bilenlerden biri olduğum için buna değiyor :)
  • hoş geldin sümeyye.

kitaplarla aran nasıl ? en çok hangi tür kitapları okumayı seversin ?
  • kulaç atmadan su üstünde kalabilmek çok zor,yüzmek neredeyse imkansız.imkansızı başarma hikayeniz nedir?
    • aslında bana kalırsa imkansız ya da çok zor bir şey değil. zaten güçlü dolfin vuruşlarıyla ilerliyorum. insanlar bazen paralimpik sporcuların başarılarını olağanüstü ve farklı bir durum olarak değerlendirebiliyorlar. aslında sadece yöntem farklı amaç aynı. ülkeyi en iyi şekilde temsil etmek.
  • ilginç.

böyle ışıl ışıl insanlar varken nerede gerizekalı varsa onu getiren sözlükten beklenmeyecek hareketler.

hoş geldiniz, başarılarınız daim olsun.
  • sizleri sosyal medyadan takip eden ve gördükçe gururlanan bir yurttaş olarak öncelikle teşekkürü bir borç biliyorum.

eskişehir'de hazırlık yapmıştınız geçtiğimiz ay. sevdiniz mi buraları. başka sorum yok, başarılarınızın devamını dilerim.
    • çok teşekkür ederim ben oraları yaklaşık 19 yıldır seviyorum çünkü ben eskişehirliyim 19 yıldır orada yaşıyorum :)
hesabın var mı? giriş yap