şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere ismim talip bağdatlı makine mühendisiyim, 23 yaşındayım. uzmanlık alanım demiryolu ve raylı sistemler. bugüne kadar çeşitli projelerde görev aldım. sorularınızı bekliyorum.

sorularınızı bütün samimiyetimle yanıtlayacağım. hepinizi sevgiyle selamlıyorum.

kanıt :)

edit : arkadaşlar kendi çapımda küçük bir eleştiri yapayım dedim. malumunuz soru cevap yapmak her vatandaşın olduğu gibi beni de hakkım. inanın otuza yakın kişi entry girmiş bu kadarını beklemiyordum. ama yine de her soruya mesaj atıp cevap vermeye çalıştım, taşşak geçenlere bile :)
  • kardes bu sıcakta iki tshirt ustüste mi giydin? gercek bir muhendis tebrikler.
  • türkiye'yi 4 baştan demir ağlarla örmek kaç seneni alır.

edit: 13 yıl dedi. küsüratlı sayı vermedi. demekki sallamıyor.
  • 23 yaşında çeşitli projelerde yer almak
  • bir proje için 1939 eylül ayına ait tamamlanmış ve inşaat halindeki hatları içeren türkiye demir yolları haritasına ihtiyacım var. tcdd dahil başvurmadığım resmi kurum kalmadı. fakat herhangi bir sonuç elde edemedim. çizip gönderir misin?
  • ünlüler senin daşşaklarını yesin kardeşim. tam destek! fotoyu da koymuş delikanlı gibi. helal.
    soru falan yok.
    you made my day bro. *
  • memleketteki kayısı ağaçları bu sene iyi mahsul verdi mi?

cevap: malatya'da 4 senedir kayısılar yanıyormuş, bu sene rekor mahsul bekleniyormuş. kendisi nick olarak isim+memleket plakası alan bir düz adammış, atmışım tutmuş.
  • 50 derecelik antalya sıcağında biz böyle başlık açmıyoruz.

yürüredur yiğido bu raylar sana helal olsun!
  • magazin gündeminde aşklarınla sıklıkla sözü edilen birisi olarak bunun yaptığın işin ötesine geçtiğini hissettiğin, rahatsız olduğun anlar oldu mu?

ve yeni projeler var mı?