• otobüsleri güzel lakin hizmet kalitesi düşük firma. niye diyecek olursanız hemen açıklayayım: geçmiş bir tarihte ankaradan gaziantepe gidecek olmam sebebiyle ben'den bilet aldım. hareket saati geldi, fakat otobüs yerinde yoktu. yazıhane ile peron arasında mekik dokudum 15 dakika, ama nafile. derken otobüs geldi. çantalarımı teslim ettikten sonra otobüse bindim ki ne göreyim... yanımda 100 kilo civarında olan bir teyze oturuyor, başka boş yer de yok otobüste. başka çare yok deyip geçtim yerime. tabi vücudumun yarısı koridorda seyahat ediyorum. geçerken sürtmeden edemeyen hostes de cabası...

neyse ki kazasız belasız atlattık bu yolculuğu...
  • bu bayram tatili gaziantep'e ilk kez gidişimde tesadüfen kullandığım firma. polis gibi davranan hostes (ayağını az koridora taşırsan gelip fırça atmalar) ve internet bağlantısı eksikliği dışında rahat bir yolculuk olsa da, rakipleri seç turizm ile kıyaslandığında otobüsleri daha eski kalmakta.
  • aldigi nefese lanet eden hostesleri olan firma. kendileri yazin ortasinda bile dondurma yerine nescafe, cay ikram ederler. boyle de bir gaziantep firmasidir.
  • dayimin otobüs firmasi(ydi)..
  • kalite olarak diğer gaziantep firmalarının gerisinde kalan otobüs firmasıdır. ayrıca araçlarının çoğunda ki elektronik cihazlar arızalıdır.
  • bu bayram tatilinde seyahat ettiğim firma.
    müşteri memnuniyeti sıfır.
    iki tane erkek muavini de cahilin önde gideni.
    ikram diye verdikleri meyve suyu ve su.
    tavsiye etmiyorum.
  • içine imece usulü adam doldurulan bir seferiyle gittim bunların.
    otobüs boş olmasına karşın yine de yer kavgası çıkabilirdi, neyse ki olmadı.
    bir de saman kağıdına ineceğim yeri iki kez söyleyip teyit ettirmeme karşın şehrin öbür yakasından girip evime 20 km uzakta indirmişliği vardır.
    ama koltukları çok iyidir, yorgun olmayıp istekle uyuyabildiğim adamakıllı iki üç otobüsten birisinde bu firmada seyahat etmişimdir.
  • bir ara bunlar isim degi$tirip nobel ismini almı$lardı, ancak son 1-2 yıldır yine ben ismi ile çalı$ıyorlar.
  • zorunda kalmadigim takdirde bir daha asla kullanmayacagim otobus firmasi. cam kenari koltugumdan otogar cikisi otobuse alinan bir beyfendinin oturmasi icin kalkip muavin koltuguna oturmami onermeleri gercekten cok klas bir hareketti. bugun de cileden ciktim sukurler olsun!
  • gaziantep'e çalışan en iyi otobüs firmalarından birisidir.
hesabın var mı? giriş yap