• neden yükselişe geçtiğini anlamadığım furya. yani tamam ünlülere(!) soru sormak filan bunlar güzel şeyler de, buna olanak sağlamanın yeri midir burası? ha olanak sağlamış da ne olmuş, sana neden batıyor derseniz, gerçekten bilmiyorum niye gıcık olduğumu.
  • bu gidişle ekşi sözlüğe gelip soru cevaplamak az ünlülük kıstaslarından biri olacak.*

(bkz: sözlükte soru cevaplayacak kadar ünlü olmak)*
  • olan biten'de ne zaman görsem bunu çocukluğumdaki misafir gelecek gerginliğini yaşıyorum anlık da olsa. bak şerefsizim kısır koktu. konuklar şimdi gelip şap şup öpecek mıncıracak bütün bakteri mikrop bulaşak, bebek varsa ağlayacak, yaşıtım varsa bana itelenecek filan offf çok gerildim. odalardan birine girip arkadan kilitleyeyim bari. travmaya sebep oldunuz lan!
  • neden matematik? bir gün calculus fenomeni olacağınızı başlarken hiç düşünmüş müydünüz?
  • y ve z her zaman ortadayken sen neden kayıpsın x? ömrümün büyük bir kısmı seni bulmaya çalışmakla geçti. şimdi çıkmış utanmadan sorularınızı yanıtlıyorum falan... iş işten geçti artık. sözel bölüm tercih edip senden kurtuldum. çekilebilirsin.

oh be valla içinde kalacaktı. başlığı açandan allah razı olsun.
  • benim matematiğim iyi ben bu şahsı bulurum..
    bulur sorumu da sorarım arkadaş
  • ünlü stoklarını bitirmiş hadise. son katılan isimleri zerre tanımıyorum.
    epeyce bir süredir zerre sikimde değil etkinliğe alınan kişiler.
    yok yere olay ışığını yakmasından da tiksindim artık.
  • merhaba x,

hayatta geldiğiniz yer ve başarılarınız için uzun zamandır y'ye teşekkür ettiğinizi görmüyoruz. keza z ile de yolları ayırdınız. bu konuda ne düşünüyorsunuz?

tanım: sözlüğe gelen ünlülerden daha çok tanıdığım bazı ünlü değişkenler
  • yalnız bırakılmak nasıl bir duygu sayın x?
  • bu güne kadar en çok değeri kim verdi ??
hesabın var mı? giriş yap