şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğün yeni furyası.
    eğer doğru ise emine tarhan yanıtlıyormuş soruları.

ne diyelim..
    bazen:
    gölge.. ihsan abi .. bi şeyler.
  • neden yükselişe geçtiğini anlamadığım furya. yani tamam ünlülere(!) soru sormak filan bunlar güzel şeyler de, buna olanak sağlamanın yeri midir burası? ha olanak sağlamış da ne olmuş, sana neden batıyor derseniz, gerçekten bilmiyorum niye gıcık olduğumu.
  • kaan sezyum'un tipini mi beğenmedin nedir?
    videolularına çok gülüyorum.
  • bu gidişle ekşi sözlüğe gelip soru cevaplamak az ünlülük kıstaslarından biri olacak.*

(bkz: sözlükte soru cevaplayacak kadar ünlü olmak)*
  • olan biten'de ne zaman görsem bunu çocukluğumdaki misafir gelecek gerginliğini yaşıyorum anlık da olsa. bak şerefsizim kısır koktu. konuklar şimdi gelip şap şup öpecek mıncıracak bütün bakteri mikrop bulaşak, bebek varsa ağlayacak, yaşıtım varsa bana itelenecek filan offf çok gerildim. odalardan birine girip arkadan kilitleyeyim bari. travmaya sebep oldunuz lan!
  • y ile alıp veremediğin nedir 'x'? neden her karmaşada sen varsın?
  • neden matematik? bir gün calculus fenomeni olacağınızı başlarken hiç düşünmüş müydünüz?
  • y ve z her zaman ortadayken sen neden kayıpsın x? ömrümün büyük bir kısmı seni bulmaya çalışmakla geçti. şimdi çıkmış utanmadan sorularınızı yanıtlıyorum falan... iş işten geçti artık. sözel bölüm tercih edip senden kurtuldum. çekilebilirsin.

oh be valla içinde kalacaktı. başlığı açandan allah razı olsun.
  • bu zımbırtıya katılmak için ekşisözlüğe ne kadar para bayılmak gerekiyor cidden merak ediyorum.
  • kimsenin para bayıldığını düşünmediğim zede.
    (bkz: win win)