şükela:  tümü | bugün
  • tff başkanı nihat özdemir'in az önce yaptığı açıklama.

--- spoiler ---

ben yabancı sayısının düşürülmesinden yanayım, bazı takımlarımız 11 yabancı ile sahaya çıktılar. bu spor kamuoyunu rahatsız etti. istiklal marşımız okunurken hiçbir türk'ün olmadığını gördük"
    --- spoiler ---

kaynak
  • (bkz: let the linç begin)

hayır adamlar zorla yayıncı kuruluşu iflas ettirecekler kamuoyu nefreti dolayısıyla *

evelallah bir konuda daha basiretsiz ve vizyonsuzluğumuzla tarih yazmak üzereyiz.
  • ben de "futbola yabancı" yöneticilerin sayısının düşürülmesinden yanayım.
  • dilerim yabancılar hepinizi siker de susarsınız artık ne bitmez geyikmiş ya.

nerede çağ dışılık nerede geri kalmışlık nerede paçozluk varsa bizim memlekette anasını satayım bi siktirin gidin be.

ek: türk futbolcular eskiden aldıkları maaşları alamadıkları için, takımlar onlara muhtaç olmadığı için mutsuz. "nihat abi eskiden ne güzel yiyorduk, kurtar bizi" kafasıdır. bu değişiklik isteğinin nedeni budur. buna senin takım/benim takım gözüyle bakmayıp birlik olmalıyız, kendimizi futbolsever olarak tanımlıyorsak.

not: alex de souza
  • futboldan neredeyse hiç anlamam, bu açıklaması ile nihat özdemir'in de en az benim kadar anlamadığına artık eminim.
  • hepinizi üst üste koyup bafileyeceğiz nihat diye karşılık vereceğim söylem. fatih terim artık akıllandı, kendi egosunu galatasaray'ın önüne koymuyor. 3 sene üstüste şampiyonlar ligi gelirleri, boşa yapılmayan transferler, boşa yapılmışların rakiplere postalanması, ucuza alıp pahalıya satma, altyapıdan çıkarıp satma... ve siz hala ıslak rüyalar görüyorsunuz. türk futbolunu yok etme pahasına hala ve hala yabancı sınırıyle uğraşıyorsunuz. bu sınırdan en büyük zararı edecekler de yine sizsiniz. tolga ciğerciyi, emre belözoğlunu, serdar azizi alan senin takımın. ve hala yabancı sınırlamasından medet umuyorsun. acıyorum size.
  • (bkz: tarık çamdal bunu beğendi)

ben sefiyor türkei, yalnız bilmiyor istiklal marş.
  • ya şu galatasaray'lıları bi pistten alalım, anaları sikilse fenerliden biliyorlar.

oğlum ben kendim fenerliyim yabancı sınırına itiraz ediyorum, sana ne oluyor amk?
    he size karşı komplo var gs çok iyi ya amına koyiyim yabancıyı yasaklayıp sizi bitirecez derdimiz o.

al o diagne'ni götüne sok hadi siktir git şimdi.
  • anadolu kulüplerinin başlarındaki şark kurnazlarının da ellerini ovuşturarak onayladığı bir görüş.
  • bence de düşürülsün. tam takım yabancı çıkıp maçlara gene puan toplayamıyorsunuz zaten. bari genç türk topçular oynasın.