• kaç gündür dilime fena dolanan ajda pekkan şarkısı.
  • yeni ajda-tarkan iş birliği. sözleri de şöyle;

sen gideli söndü neşesi sevinci sabahların
    bir daha o aynı tadı olmadı akşamların
    yalnızlığın o buz gibi koynunda geceleri
    ben hep seni, hep senin adını sayıkladım

zamanla alışır, unuturum dedim
    meğer yanılmışım
    senden sonra kendi yoluma gidemedim
    ben sana takılı kalmışım
    bir aşk gider, yenisi gelir dedim
    meğer aldanmışım
    senden sonra hiç sevmedim, sevemedim
    ben yanmışım ki ne yanmışım...

sen gittin de seni benden alabildin mi sandın?
    kalbimde hala yeri baş köşede her hatıranın
    ne yaptıysam olmadı, sevgilim unutulamadın
    ben hala o delin ben hala senin tutsaklın

nasıl gözümde tütüyor o güzel yüzün bir bilsen
    hangi yöne baksam her yerde her şeyde sen
    içim kıyamet yeri, sen gittiğinden beri
    bu ayrılığın artığından kalkamadım ki ben
  • ajda pekkan'ın sesine inanılmaz yakışmış olan, ilk dinlenişte çok beğenilen şarkılardandır.
  • şu saatte proposal yazmakta olan bünyemi çıstık çıstıkıyla ayık tutan şarkı. öyle bir özelliği var tavsiye ediyorum. ajda pekkan çok iyi bir şarkıcı ayrıca. bu vesileyle tekrar tekrar tekrar söylemek isterim.
    ama "tutsaklın" ne lan? ne yani cidden ne demek tutsaklın? manasız sanki. neyse.

edit: koskoca ajda pekkan'a ajda demişim. uyuma vakti geldi zannımca.
  • başkası söylese asla bu tadı vermez diye düşündüğüm ajda pekkan' a ayrı yakışan parça. dinledikçe doymuyorsunuz da...
  • bir ajda pekkan şarkısı. ve bir pazartesi sabahı her müzik kanalında çıkarak kaçışımın olmadığı, dinleyince de keyiflendiren bir şarkı oldu.
  • en sevdiğim ajda pekkan şarkısı, 2010lu yılların en iyi ayrılık şarkılarından biri. ozan çolakoğlu'nun 01 albümünde yer alır.
  • sen iste'de olduğu gibi bir balad versiyonu isteyen muhteşem şarkı. çok yakışır.
  • 5.viteste dinlenecek şarkı. akıp gidiyor. ajda pekkan'dan başka kimse de böyle güzel seslendiremez. tabi düzenlemesi de harika. iyi bir pop şarkısı nasıl olmalı sorusunun cevabını bu şarkıyı dinleyerek bulabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap