şükela:  tümü | bugün
  • kocasını kimseye kaptırmayan gerçek bir anne.
  • kendisini aldatan kocası olmasına rağmen hırsını başkalarından çıkaran bi garip aklı karışmış insan.

adamın hayatı ne güzel ya? hem karından vazgeçme; hem sevgiline hediyeler al, onunla tatile çık. sonra ettiğin haltlar gün yüzüne çıksın. iki kadın senin için savaşsın, birbirine düşsün, onurlarını hiçe saymak uğruna rezil olsunlar. sen de tenis maçı seyreder gibi olanları seyret. ilk aşamada adamın tek zararı arabaların aynaları gibi görünse de, kayıtlardan sonra onu da ece erken öder. adam tertemiz!! sıfır maliyet, sıfır sorumluluk, sıfır utanma. gerçekten hayret etmemek ne mümkün! bence biçok erkeğin fantezilerini süsleyen bir hayat yaşıyor.

eyyyyy benaaaaan!!! beni dinle!
    zafer kazanmış bir edayla şu an diğer kadın hakkında yazılanları okuyup zevkten dört köşe oldun di mi? intikamını aldın, kocanı 'kaptırmadın', onu sen 'kazandın' di mi? evliliğini kurtardığın için gururlusun di mi?
    bana göre sanki önünde iki seçeneğin vardı; biri 'kutsal evliliğin', diğeri 'onurun'muş ve sen de evliliğini seçmişsin gibi geldi. tabi bu tamamen senin kararin çok saygı duyuyorum kaaarşim. sana söyleyeceklerim bu kadar.*

o değil de ece erken'deki ne vizyonsuzluk arkadaş! adamın arabasını parçalamak istiyorsan bunu sen mi yaparsın? ver birine 500 tl, bi tane de maske ver. o yapsın! hiç mi sevenin yok "ben yaparım ya, sana şey olmasın" diyecek? te allamaaa ya!
  • olayın üç tarafı da birbirinden ahlaksız. ece evli adamla beraber, adamın arabasına hasar veriyor. adam evli ama metresi var, hem metresi savunuyor hem eşe doğrudan laf etmiyor. eş eski bir görüntüyü yeni gibi ve kendine yapılmış gibi paylaşıyor, kocanın eve döndüğü izlenimi yaratıyor. tencere yuvarlanmış kapağını ve kulbunu bulmuş. rezillik.
  • toplumsal ikiyüzlülüğün ekmeğini yemektedir.
    yüreğinin peşinden giden, duygusunun arkasında duran erkekleri takdir ediyorum.
    erkek terörünü sürekli dillendirirken boşanmamakta direnen kadın terörünü, imzayı atmış kadının mağduriyeti kılıfına sokmak toplumsal ikiyüzlülüktür.
    bitmişse bitmiştir.
    öz saygılı ve onurlu olmak bu kadar zor olmamalı.
  • ece erken'e karşı mutlak bir zafer kazanmıştır.
  • eski kocası olan şahıs, o sıralar bu hanımefendi ile evli olduğu halde canlı yayına bağlanıp “zarar verilen araba zaten benim malım, (metresini kastederek) ondan şikayetçi değilim, onu seviyorum” şeklinde açıklamalarda bulunduğu halde bu hanımefendi bu olaydan kısa bir süre sonra eşinin kendisine döndüğü fotoğrafları paylaşmış ve “evliliği devam ettirme hususu benim bileceğim iştir” şeklinde beyanlarda bulunmuştu.
    bu hanımefendi sırf üçüncü şahıstan intikam almak için artık bitmiş bir evliliğe direndi. sonuç olarak boşandılar ve kendini 80 milyonun önünde aşağılattığıyla kaldı.