şükela:  tümü | bugün soru sor
79 entry daha
  • daha önce varlığından haberdar olmadığım icin üzüldüğüm insan. hemen badilere ekledim okudukça gülüyorum. bu sefer kocasından 6 yıldır nafaka alan boşanmış bir kadın olarak karşımızda ehehe.
  • sabah sabah beni güldürmüş yazardır. en çok da inanıp entry'lerini favorileyenlere gülüyorum. yazdıklarına sinirlenip altına entry döşeyenler falan, ayrı bir eğlence konusu. gözlerimden yaş geldi.

trollerken güldüren, güldürürken düşündüren yazar. bütün bunları sadece eğlence olsun diye yazdığını, mitomanik dürtülerinin esiri olmadığını umuyorum.
  • kaliteli trol bir yazar, güzel bir tarzı var.
  • trollüğü çıkış amacına uygun olarak ifa eden yazar.

komik, dalgacı, iğneleyici... okuduğunuz zaman yüzünüzde tebessüm oluşturuyor ki bence en önemlisi de bu.
  • big dog beta'nın boşluğunu dolduran yazar. alanında oldukça iyi kendisi.
  • entrylerine bayıldığım sevimli troll.

kendisini bugün keşfetmiş olmaktan derin üzüntü duyuyorum, her entrysini gülümseyerek okuyorum.

takipteyim!
  • iyi bir insan :)
  • hakikaten ben bu arkadasa inandim, safligima verin. bugün anladim ki agir bir troll ya da akil hastasi. yukarida özetlenmis ama benim en cok ilgimi ceken odtü mezunu makine mühendisi musevi kökenli birisi olarak sokakta tanistigi suriyeli biriyle evlenmis olmasi. üstüne üstlük yari ispanyol yari türküm demis. 4 sene romanya'da mülteci olarak yasamis, simdi ispanya'da yasiyor. btp il genel baskanligi yapmis. yukarida da yazilmis devami. hakikaten böyle bir karisik kisiyi ben bile tasarlayamazdim. bravo. adamda ya da kadinda yok yok. bildigin mezzo mix yapmis hahahah