şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı.
 • (bkz: engelle)
 • çoğunluk olduğu ülkede azınlık olduğunu sanan kafayı din ile bozmuş yazar.
 • (bkz: ak troll). hem de azılılarından!
 • bazi yazarlarin mesaj yoluyla hakaretlerine maruz kalan yazar. sebebi de onlar gibi düsünmüyor olusum. memleketteki on binlerce bölücüye ses cikarmayip benim gibi muhafazakar ve milliyetci bir insani bulmuslar hakaret edecek. üstelik hic birisine de hakaret, küfür etmedigim halde.

  o zaman ne diyoruz; (bkz: kudurun)
 • önce tanım yapayım, klavye başında ülke kurtaran yazar.

  şimdi gelelim yazdıklarına. öncelikle şunu belirteyim, şehit düşen devre arkadaşlarıma üzülüyorum, bu tip yazar ve savunduğu reis dediği kişi şehitler üzerinden nemalanıyorlar çünkü. bu arkadaş da kendisini milliyetçi ve muhafazakar olarak tanımlıyor ve savunduğu kişilerin de böyle olduğunu iddia ediyor.

  milliyetçilik kamera kör anten sağır demek değildir. milliyetçilik çözüm süreci yapıp sonrasında salağa yatmak değildir. milliyetçilik şu anda çatıştığı kişileri önceden sınırdan geçmiş olmak da değildir.

  bu ve benzeri kişiler ve bunları destekleyenler, siz milliyetçi falan değilsiniz. siz başbakan bizi afrin'e götür diyenlere espri yapan adamı destekleyenlerdensiniz. siz milliyetçiliği sadece devir milliyetçilik devri olduğu için destekleyenlersiniz.

  çoğu zaman televizyonu açmıyorum çünkü siyasileri görüp utanıyorum. yukarıdaki rezilliği görünce utanıyorum, dün milliyetçiliği ayaklar altına aldığını iddia etmiş adamın bugün milliyetçilik taslamasını görüp utanıyorum, buna prim verenleri görüp utanıyorum. ama siz utanmıyorsunuz, bir de üstüne milliyetçiyiz diyorsunuz. öyle muhafazakar takılmakla, sokak adı değiştirmekle, kefen giymekle, çeşitli şaklabanlıklarla milliyetçi olunmaz. daha fazla ağzımı bozmayacağım. tiksiniyormuş bi de lafa bak.
 • engelle geç. çöp yazar.

  edit: aynı zamanda pkk destekçisidir. fetöcüydü bir zamanlar da. yargılanmalı.
 • pkk destekçisi yazar. başkalarına atıp tutmaktadır fakat kendisi teröristtir.
 • avrupa’da neden sağ yükseliyorun cevabıdır!

  dilerim nsdap yeniden kurulur, afd %25 alır da sizin gibi ekmeğini yediği ülkenin halkına düşman, rahatını bırakıp gelemediğiniz türkiye’nizdeki milyonlarca muhalife düşmanlar kendini kapıda bulur!
 • üstte bana bok atan @17december’a attığım özel mesaj aynen şöyledir:

  --- spoiler ---

  seni çaylaklıktan beri takriben 3 yıldır takip ediyorum. öyle ironik konuşmuşsun ki, allah büyük işte böyle gözüne gözüne sokuyor insanın. ulan bu platformda senden daha büyük ekmeğini yediği ülkeye düşman olan var mı ? nerede adını görsem devlete, polise, askere bok atıp sosyalizm adı altında pkk şakşakçılığı yapıyorsun. benimle bi daha muhatap olma. senin gibilerle muhatap olmak kanıma dokunuyor.
  --- spoiler ---