şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bencil insanların kendilerinden nefret ettirmek adına insanın gözüne gözüne soktuğu davranışlardır.

*sadece kendisiyle ilgili problemlerde dili çözülür.
    *karşıdaki için önemli bir konu olsa bile canı isteyince mesaja cevap verir.
    *kuralları çiğneyebilir.
    *tek insan rejimine sıcak bakabilir.
    *istediğini alana kadar yakındır size.
  • beraber gidilen lokantada ortak salataya tabaktaki limonu sıkıp ve sıkılmış limonu sizin tarafiniza bırakıyorsa net bencildir.
  • cimri olur. zaten cimrilik tutumluluk değildir, bozuk kişiliğin parasal mevzulara yansımasıdır. cimri insan iyi olamaz, işte en fazla bencil olur.
  • arkasını dönüp uyuması. eeeeeeeeeee
    söylendi di mi nett
  • kendine saraylar yapar, sizi sokmaz içeri.
  • sabah durakta iki kız vardı biri zayıf diğeri baya kilolu. zayıf olan durağın camındaki yansımasına bakıp off çok kilo aldım yaa dedi, diğeri haklı olarak cevap vermedi. yanında gerçekten kilolu bir insan varken sabah tuvalete çıkmadığından dolayı oluşan iki gram fazla kilosundan şikayet etmek tam bir bencil işidir. çünkü bencil insan ego tatmini için başkalarını kullanır.
  • eve misafir gelip dolaptaki son birayı içen kişi...yahu siz yaparken ben utanıyorum.
  • kendilerini yasamın odagına almıs, empati duygusundan yoksun, kendi hedef, cıkar, dusuncelerine uygun olmayan bir durumda sizi hemen satarlar. arkadaslik yapilmamasi gereken tiplerdir.
  • büyük dilimi daima kendisi alır.
  • kendi yaş aralığını mükemmel nesil zanneden

kendinden küçük yaş grubunu hor gören

empati yoksunu bireylerdir efendim.

not: beyit gibi dizdim gene aq şu enter alışkanlığımı yenmem lazım.