şükela:  tümü | bugün
  • parayla entry giren bir sözlük yazarı. an itibarı ile 19 entry'si var ve bunların tamamına yakını reklam içerikli. muhtemelen başka hesapları da var bu yazarın. ve bunu o kadar fütursuz o kadar kör gözüne parmağım şeklinde yapıyor ki şaşırmamak işten değil. umarım sözlük yönetimi bununla ilgili bir işlem yapacaktır.

bu türden açılmış hesaplarla ilgili olarak (bkz: 150 tl'ye reklam yapan sözlük yazarı)

söz konusu yazarın entry'lerinden sadece biri iki örnek koyarsam okuyunca anlaşılacaktır diye tahmin ediyorum. yazarın diğer entry'leri de aynen bunlar gibi.

başlık: ingilizce kursu (bkz: #79031186)

entry: infolang dil okulları beşiktaş şubelerinde eğitim almış biri olarak söylüyorum, uzak olduğu gerekçesi ile beraber gidemediğimiz iş arkadaşıma dağlar kadar fark atmış durumdayım. (o da bilindik bir başka dil okuluna gidiyor ve müthiş pişman) özellikle speaking kabiliyetim ve kelime yoğunluğu açısından kendisinden 40 gömlek üstünüm. dil eğitimi ve uzaktan eğitim modelini incelemeniz için internet siteleri; http://www.infolang.com/

başlık: boşanma avukatı (bkz: #78954337)

entry: haklı olduğunuz bir sebebiniz varsa ihtiyacınız olan bir diğer şey de tam olarak budur. iyi bir boşanma avukatı ile çalışıp minimum sorun yaşayarak boşanabilirsiniz. istanbul'da bu işi iyi yapan bir hukuk bürosu ekleyeyim de tam olsun; çetinkaya & önder hukuk bürosu
    (bkz: boşandıktan sonra gelen özgürlük hissi)

başlık: orjinal baby foot (bkz: #76141594)

entry: ayaklarda meydana gelen yıpranmalar ve aşınmalar için kullanılabilecek bir ayak maskesi. baby foot ölü deriler, çatlaklar ve toksinler karşısında etkilidir.
  • reklam içerikli entry girdiğini yazmak içün geldiğim ama çoktan başka bir yazarın fark edip yazdığını gördüğüm yazar.

fazla bilinmedik ürünlerin yorumlarını ekşi’de aratıyorsanız ve o ürün hakkında sadece 1-2 entry varsa mutlaka o entry sahibi yazarların diğer entrylerine de bakın.

edit: nickinin de “ben de değişirim sorun yok” olması gerekiyordu.