şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tüm sesler birbirine girmiş halde bir odada oturuyordu. yan odada insanlar içip güzel şeylerden bahsediyordu. kaçacak kuytu aramıştı nereyi bulabilirdi. "güneşin ölü kokusu" vardır diye düşündü. dışarıdan geleli bir kaç on dakika olmuştu. yüzünü henüz bir kenara asmış ve etrafına meraklı ama bir o kadar umursamaz tavırlarla bakmaktaydı. belki dedi kendi içinden belki bir gün …kalbim başımın belası ikide bir tutup pencereye bakma artık. ölünün peşinden gidilir ama ya yaşayan. ben ölüyüm ama ya bendebirben. senin şaşkınlığa ihtiyacın yok. sadece git ölü bir mihmandarın ardında. yaşam başka yerde diye geçirdi içinden sonra eve vardı. pencereye ve yerde duran elbisesine baktı. şimdi söyle dedi kendi kendine. herkes gittikten sonra ben hangi yüzüme bakacağım. evet söyle şimdi… uzun bir sessizliğin ardından döndü ve sevgisi katolik olan bir ortadoğu ülkesinde yaşıyorum dedi.bu ülke ki son turnalarını öldürmüşütr. nasıl becerebiliyorum acaba bunu. buna dair bir yanıt bulur isem işte o zaman o zaman bulurum bendebirben