şükela:  tümü | bugün
  • goksel in arka bahcem albumunun bana gore en vurucu sarkisidir.goksel babasinin bu lafi cok kullandigini soylemis,tutmus bunu sarki yapmistir,iyi de etmistir.
    sozleri su sekildedir:

bana seni unutturacak
    bir yer yok bu dunyada
    dayanmaliyim yasamaliyim
    senden kalanlarla

senle basladi seninle bitti
    gocmen kuslar gibi bir vakitlikti
    benden gecti ask benden gecti ask

gundu agardi geceydi karardi
    actigi kapiyi kendi kapatti

tesadufler hikayesi
    buldugum gibi kaybettim seni

senle basladi seninle bitti
    gocmen kuslar gibi bir vakitlikti

gundu agardi geceydi karardi
    actigi kapiyi kendi kapatti
  • umarım en yakında klip gelir de orda burda duymaya daha sık başlarız dediğim süper ötesi göksel şarkısı.
  • ben seni sevduğumi dunyalara bildurdum adlı karadeniz türküsündeki "bizden geçti sevdaluk" sözünü hatırlatan bir şarkı adı. fakat bu sözler sanki o şarkıya daha bir yakışıyor. şöyle diyor o türkü: "en dereye dereye da al derelen taşlari / bizden geçti sevdaluk al cebumden saçlari"
  • sözüyle, müziğiyle, göksel in vokaliyle albümde en vuran şarkıdır bu şarkı.. bulduğum gibi kaybettim seni kısmındaki geçişe de hastayım

(bkz: sıradaki şarkı benim olsun)
  • göksel 'in "tesadüfler hikayesi, bulduğum gibi kaybettim seni" derken bana derin bir offff çektiren şarkısı..
  • (bkz: benden geçti)
  • "öyle bir yere kaçacağım ki, unutacağım adını, tüm yaşadıklarımızı" kararlılığıyla yazılmış şarkıların yalan olduğu ya da, ben öyle bi durumdayım ki tüm kaçışlar nafile, ismini mümkünü yok unutamam diye haykıran, haykırırken düşündüren şarkıfelek.
  • göksel'in en kısa zamanda kliplendirilmesi gereken şarkısı
  • "-yapmi$ kadin yauw" dedirten, allah icin guzel $arki..
    o kanunlar renk mi vermi$, huzun mu vermi$ bilinmez artik..