şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aga o iş olmaz diyerek tanımlayacağım yeni anlamlı hediye gönderme platformu. çok pahalı ve niyeyse kutu içeriklerini çok kullanışlı bulamadım.
  • işlevsellikten çok gösteriş satan hediye sitesi.
  • hediyede pratiklikten çok estetiğe önem verenler için değişik bi site. fiyatları biraz pahalı ve sipariş verdiğinizde genellikle kutudaki en az bir ürünün tükendiğini, x ürünle değiştirip değiştiremeyeceklerini soruyorlar ama genel olarak müşteri hizmetleri kaliteli ve sevimli bir kanal.
  • yüzeysellikte zirve yapmış araklama sloganlar ve tasarımlar, 20 iq ile isimlendirilmiş kutular ve cinsiyetçi ürün seçimleri ile iğrendirmektedir.

araklanan sadece sloganlar ve tasarımlar değil tabi. bütün sistem direk olarak california tabanlı boxfox firmasının çakmasıdır. boxfox
  • bu siteden kardeşime hediye aldım, hediyenin manevi değerinin önemine inanan kişiler olarak ikimizde sonuçtan mutlu olduk. adamlar konsept satıyor, bence gayet de tatminkar paketler ortaya çıkıyor.
  • konsept güzel ama kutu içerikleri aşırı dandik. ortalama 150 liralık hediye alıp sadece bir kupayı kullanabilmek saçma. karttı konfetiydi kibritti derken ıvır zıvır ile kutu doldurmuşlar resmen.
  • bu sabah masamda kocaman bir kutu görüp mutlu oldum. görselliğine diyecek yok da matruşka bebek gibi.
    2 ayakkabı kutusu büyüklüğünde paketten çıkanlar;
    küçük bir saksı çiçeği,
    kapağında “let’s do this” yazan pembiş bir ajanda.
    içi boncuk dolu tükenmez kalem
    “always believe in yourself” kupa bardak,
    not defteri.
    kutuyu şişiren içindeki renkli tırtıklı kağıt parçaları ambalajı güzel kılan tek şey.
    mutlu olduk mu; evet.
    o paraya daha iyi şeyler alınır mı?;
    su götürmez bir gerçek.