şükela:  tümü | bugün
 • benelli'nin 2017'de türkiye'ye getireceği yeni modeli*. endoruda düşük cc motor yok, ciddi pazar açığı var. en son mondial 250 cc enduro getirdi ve ciddi talep oldu.
  yeni yeni büyük markalar da 250 cc motorda ve enduroda düşük cc motor geliştirmeye başladılar.
  çok yakışıklı bir motor*, teknik özellikleri de gayet iyi. umarım aksilik olmaz gelir de benim gibi enduro bekleyenleri mutlu eder.

  bu arada motosikletin sonundaki 502 rakamı paralel çift silindirli motorunun hacmini gösteriyor. motor 47 bg güç üretiyor. benelli’ye göre bu güç dünya üzerindeki tüm yollarda motosiklet kullanıcısına yetmekte. onu ifade ediyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=vfv8em5eigi
  https://www.youtube.com/watch?v=dsauxwescuc
 • şimdi bu motoru getiren arkadaş 27.500 tl fiyat belirlemiş. fuarda sorduk ilk gün, belli değil ama üzerindeki aksesuarlarla 25-30 arası olacak demişlerdi. hadi onları çıkar fiyat 25 olsun ki 27500'ün aksesuarsız fiyat olduğunı düşünüyorum.

  s-a-t-a-m-a-z-s-ı-n-ı-z

  bu fiyata satamazsınız arkadaşım. mümkün değil. 250'lik japonların fiyatını geçerse satamazsın bu motoru. çinlisin. italyan falan değilsin artık. gittik gördük malzeme kalitesini. hadi nisan'dan sonra gelecek 250'likler absli ve euro4 uyumlu olacağı için (bir kısım marka da direk 300 getirebileceği için) japon 250likler 20 22 bandında otursa sene sonuna, senin fiyatın yine çok. ha diğer motorlarını alanlar gibi 3 5 kişi alır, onlar da 1 yaşındaki aleti yarı fiyatına satacam diye uğraşır durur. bak mondiale. rx'i 12 civarına oturttu, zor da olsa sattı epey. senin aletin rx'in maksimum 5k tl üstü olmalı, yoksa;

  s-a-t-a-m-a-z-s-ı-n-ı-z
 • bugün deneme sürüşü etkinliği ytü davutpaşa kampüsünde yapılmış. fena değil hatta iyi bile.
  https://youtu.be/mw1wviosdy4
 • almayın oğlum böyle bilinmedik şeyleri,
  birazdan bana b.k atarlar bu başlık altında ama sen si gelmeden haklılığım anlasılır,soyu soydan köpeği mandra dan alacaksın
 • adamlara 27'ye satamazsınız dedik diye fiyatı 30küsüre çakmışlar.
 • yan çantaları olmadan, afedersiniz sik gibi görünen motosiklet.

  ya abi alınır mı acaba, fena değil aslında falan diye adını googlelayıp görseller sekmesine attım kendimi; sonuç müthiş bir hayal kırıklığı. abi boyuna avrupa turu yapmayacağız herhalde, şehirde de kullanmak gerekecek bu aleti. çirkin lan.

  çantalı halin çok seksi ama çantasız bir hiçmişsin trk. benımle deyılsın.

  (bkz: honda crf 250l rally)
 • fukara multistrada'sı gibi duruyor.
 • göstergedeki devir saatinin hareketlerinde bir hamlık, bir gariplik var. şu videodan görülebilir.

  mcn incelemesinde motor, frenler ve başka alanlarda pek beğenilmemiş ve 5 üzerinden 2 yıldız almış. en yakın rakibi cb500x ile kıyaslanmış. etiketi cb500x'den biraz ucuz olsa da, motosikletin kendisinin bundan çok daha ucuz hissettirdiği izlenimi aktarılmış. hatta "2017 yılında üretilmiş bir motor gibi değil" ifadesi kullanılmış. mcn cb500x'e 5 yıldız vermiş.

  temelde ne ka ekmek o ka köfte (hatta biraz daha azı) gibi bir durum var anlaşılan.

  cb500x demiş miyim? getirmiyor la honda bunu.