şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rezerved
  • kimilerine 10-15 m euro arası fiyatı olan borudur.

ülke puanı mı? gs kasasına girecek 15 m euro mu? derseniz ülke puanı sikimde olmaz derim.
  • fenerbahçe o boruyu ters çevirip mabadınıza sokarsa, entry silip kaçmak yok ama.

ön edit: muhtemelen başa kalacak başlık.
  • hazırlıklarına başladığım boru
  • teflon bantla desteklenmesi gereken borudur zira sızdırabilir.
  • bu başlığı açan terbiyesiz herif bana dmden ulaşşsın.
  • karaktersizlerin balık ağına dönüşecek olan konu, yazın yazın, lazım olacak bize ileri de sizi bulmamız için.
  • hâlâ şu şartlarda bile bir ülke takımının avrupa'da kaybetme durumundan haz almak da gerçekten ayrı bi kafa. cidden ne salaksınız ya.

ülke futbolu bitiyor, takımlar satmadan oyuncu alamıyor, millet bizim takım kurduğumuz paraya kaleci alıyor, avrupa'da transfer piyasası uçmuş, ligimizin şampiyonu dandik lig dediğimiz serie a'nın 3.sünden yeni sezonda kadroda düşünmedikleri oyuncuların listesini istiyor (yani artık topluyoruz); bizim dingiller hâlâ döşenecek boruda. valla yatacak yeriniz yok. size futbol dahil her şey haram.

ülke puanı yerlerde, ikinci bile ön eleme oynuyor; siz hâlâ x takım avrupa'da elense de sosyal medyada ehuehu desek derdindesiniz. kendi liginde sportmence rekabet etmeyi de geçtim hadi o ışık yok zaten sizde ama bari avrupa'da bir takımımızın başarı elde edememesinin hepimizin zararına olduğunu gör be gerizekalı.

salaksınız demiş miydim?
  • artik fenevbahvce degilde fenerbahce oldugu icin baslik sahibinin magdur duruma dusmesini dileyerek diyorum ki fener bu turu gecer. yeter a.q. 20 senedir yiyiyoruz birbirimizi. lig baska avrupa baska. ligde her turlu rakibiz ama avrupada kol kirilir yen icinde kalir .

not: karakartal
  • umarım fenerbahçe takımı iki maçı da galibiyet ile süsler.

not : galatasaray