• yaşlılar için söyle bir yorum yapmış ve yarmıştır,
    "lokumu bir koyuyor ağzına öbür bayram zor alıyoruz emcuk emcuk emcuk emcuk lokum yeme da sen, yeme da lokum sen dişin yok damağın bile yok belki "

(bkz: o tarz mı)
  • yaw tamam kardeşim aşırı makarasın. tamam kardeşim hayırlı forumlar ve de selamın aleyküm yahut aq'lu yorumlar. tamam kardeşim anne/ olmana rağmen piçliğinden hiçbir şey kaybetmedin. bi sal artık bea; komik değilsin, asla olmadın. kim gazı veriyo bu az ünlü karısı olmaktan başka meziyeti olmaması sebebiyle influence kasan vasıfsızlara; gerçekten gidip kürekle vurmak istiyorum. muadili için (bkz: berfu yenenler)
  • ülkemizin dili, mizahı ve fıkri en güzel kadınlarından biridir.
  • sürekli sinirden bayılacakmış gibi olan ünlü ablamız. o tarz mı'daki varlığı beni açıkça rahatsız etmiyor ama onun olmadığı bölümlerde açık ara daha çok eğleniyorum. sürekli her şeyi sahiplenici bir yapısı var; o tarz mı herkesin podcast'i değil de onun podcast'i sanki (sürekli "ben seviyeyi düşürmek için buradayım" şakalarından gına geldi. siktir git düşürme programın seviyesini, niye düşürüyorsun?), can bonomo podcast'in moderatörü ya da herkesin ortak arkadaşı değil de sadece bengi "abinin" arkadaşı sanki. enteresan bir davranış bozukluğu var kadında ve temiz, ismail abi falan sırf samimiyetten ses çıkarmıyor bence. ayrıca (bkz: kraliçe arı sendromu)
  • türkiye coğrafyasındaki en itici ses tonu ve konuşma tonlamasına sahip kadın cidden. bu kadar mı kötü olur diyorsunuz evet o kadar kötü.
  • bengi abi allahını seviyosan sal şu instagramı. ne güzel kapalı hesabın, gizemin vardı, boru sesine, yazdıklarına kehkeh gülüyorduk. gül yüzünü gördük tatlar kaçtı. tamam en güzel sensin. saçın da güzel, kaşın da güzel, makyajın da.

bak allah adı verdim.
  • girişiyle podcastia maceralarını şahlandırmış million dollar baby.
  • bir yazar itici ve insanları aşağılamaktan zevk alıyor demiş benim otmde sezonlarca dinlediğim bengi apak hiç öyle bir insan değildi. otmden severek dinlediğimiz, nasıl bir şef olduğunu bize her seferinde kanıtlayan canımız abimizdir.
  • birkaç ay öncesine kadar türkiyenin gelmiş geçmiş en zeki ve komik kadını olduğunu düşünüyordum.
    son zamanlarda ise türkiyenin itici olma yolunda en hızlı ilerleyen kadını olduğunu düşünüyorum.
    ki bu da takriben melikşah tayfasıyla takılmasına tekabül ediyor.

yaptığı espriyi bırak üstünden zaman geçmesini, aynı dakika içinde hatta aynı cümle içinde 3 kere daha yapıyor. geçen gün instagram canlı yayınına bakayım dedim, 1 dakika içinde 3-4 kere 'hayırlı forumlar' dedi. sonrasında da 4-5 dakika daha dayanıp kapattım, yeminle o eski bengi abi yok.
    zamanında o tarz mı'da yaptığı ve güldüren esprilerini, şu sıralar tekrar tekrar yapıp milleti güldürmeye çalışıyor.
    storylerini izlemeden geçiyorum artık soğumamak için.
    o yol yol değil abim, dön ordan. bu gidişle sahip olduğun sevgiyi 2 katı hızla kaybedeceksin.
  • arap ati gibi sonradan acildi bence, basta hic alisamamistim o tarz mi ekibine gelmesine, cok sessiz, konustugunda da komik degil gibi geliyordu, ama su anda (2019 dayim hala gerci) net olarak muhtesem bir renk getirmistir gruba. iyi ki can sungur yerine kendisi gelmis (can sungur'un bir tek 'alo can bey'lerini ozluyoruz ama bu kadar).

durup dururken 'ya bu x'in allah belasini vermesin mi ya!?' seklinde yukselerek bir konuya girmesine bayiliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap