• dengesiz insanı çok güzel bir şekilde ekrana taşıyan oyuncu. yemek yerken evde bir ses olsun diye açtığım televizyonda babam sınıfta kaldı dizisinde karşıma çıktı ve kendimi ona gülerken buldum.
  • kesinlikle göz ardı edilemeyecek kadar yetenekli bir oyuncu kendisi, şu aralar babam sayesinde denk geldiğim bir dizide neşelenme sebebim.
  • bi ara ciddi ciddi "acaba bi gün tanışsak bir yerlerde, benimle evlenir mi o anda mesela?" diye düşünüyordum.

sonra tesadüf mü tevafuk mu bilmiyorum, tam bu hayali kurarken evlendiğini okudum internette.

vay be dedim, bir insan evladı resmen benim hayalimi yaşıyor. ve ne onun ne de bunun, benden haberi bile yok.

kavanoz dipli dünya işte.
  • dengesiz, arıza tiplemelerini harika yapan yetenekli oyuncu. datça'da yeni limanda mekan işletmektedir, kek yapmakta, çay demlemekte, kendi hayatını yaşamakta, eğlenceli serseriliğine de sosyal medyada devam etmektedir. hem cool hem doğal hem sıradan hem kaliteli hem de kontrollü deli bi hali bir arada biri gibi geliyor bana. seviyoruz kafasını.
  • cobie smulders'a benziyor. çok değil. ama benziyor. boyu da benziyor tabi :)
  • nasıl iki hafta üst üste makina kafa'ya konuk olabildiğini anlamadığım, boynu bükükler'in hülyası. yetenekli bir oyuncu olduğunu düşünmekteyim.
  • dunyanin en komik delisi.
  • başarılı kadın oyuncu.
  • aynı anda hem komik, hem tatlı, hem seksi hem de güzel nasıl olabilir insan?

“yuh artık o kadar da değil, abartma” diyenler olacaktır. hatta çoğu kişiye itici bile gelebilir ama bence çok hoş biri.

instagram videolarını severek takip ediyorum, umarım ekranlarda daha çok görürüz kendisini ya da görmeyelim ya çok popüler olmasın, böyle daha iyi:)
  • büyük ihtimalle kariyerinde çok çok çok iyi yerlere gelecek oyuncu.
    (bkz: nah şuraya yazıyorum)
hesabın var mı? giriş yap