şükela:  tümü | bugün
  • +dogruyu soyle beni aldattin mi?
    -(bkz: kim ben mi, kamoooon)
  • -erkan sana bişey sorucam
    -sor gülüm gaymağım datlım
    -dur çek elini...sen hiç şaaptın mı?
    -naptım mı?
    -beni...aldattın mı?
    -hangi konuda?
    -nasıl hangi konuda?
    -ya aldattın mı diye sordun ben de hangi konuda olduğunu soruyorum
    -erkan aldatmanın konusu mu olur?
    -olur tabi hayatım. mesela seninle geçen pikniğe gittiğimizde ağacın dibinde bir taş görmüştün ben de seni o taş değil fil taşşağı diye aldatmıştım ehehe
    -ya o aldatma değil, şakacıktan kandırma. ben aldatmayı soruyorum
    -güzelim bi kere sen orada benim dediğime aldandın, ben de seni aldatmış oldum
    -ya tamam o zaman daha açık sorayım beni başka biriyle aldattın mı?
    -senden haberli mi habersiz mi?
    -erkan senin ağzına sıçarım bu nasıl soru ya?
    -canım bebeğim bak bunlar önemli ayrıntılar. mesela geçen sene doğum gününde ben ankara'ya gidicem demiştim sen de inanmıştın. eve bütün arkadaşlarımızı toplayıp sana sürpriz doğum günü partisi yapmıştık! bak gördüğün gibi, yine bir aldatma var ve senden habersiz yaptım bunu ehuehe
    -erkan bana daral geldi açık bi cevap istiyorum! bir kadınla yatağa girdin mi?
    -ya burada da ayrımlar var. mesela küçükken korktuğumda annemin yanına gider yatardım. ablam 14 yaşındayken bir korku film izlemişti bir hafta yatağımdan çıkmamıştı. iki sene önce konser kamp alanında 6 kişi bi çadırda yatmıştık biliyo...
    -suç sende değil bende amına koyim ya. avukattan sevgili olmuyor lan olmuyor!
    -hakim adayıyım nevin biliyosun ehehe
    -lan!!
  • - beni aldattın mı?
    +seni zor buldum lan!
  • bir arkadaşım vardı. çocuk bu sorulara hep evet derdi. kız resim atmak isterdi çocuk "olmaz diğer sevgilim görür, kızar" derdi. bazen ortamdan zamansız ayrılır sevgilisi "nereye gidiyorsun?" diye sorunca "diğer sevgilimin yanına" derdi. o kadar doğal söylerdi ki hepimiz gülerdik*. adam harbi doğru söylüyormuş. 2 kızı birden idare ediyormuş biz 2 ay sonra öğrendik.
  • -beni aldattın mı?
    +ben aldatmam, sen aldanırsın. (double entendre)
  • -beni aldattın mı?
    +yaz kızım, ikiyüz torba çimento, yirmi kamyon çakıl.
  • - beni aldattın mı?
    + biz gereken cevabı 15 temmuz’da verdik!
  • -beni aldattın mı?
    +insan sadece kendini aldatır.
  • - beni aldattın mı?
    + hayatım bi saniye şu anda ekşi sözlük'e espri yazıyorum