şükela:  tümü | bugün
  • kendisini çok merak ettirmeyi başarmıştır.

242 yıl sonra gelen edit: başlık başıma kalmış. öperim
  • orospu çocuğu corporate whore'lar tarafından üstüne fazla yüklenilen stajyerdir. iş öğreteceğine çöp toplatan, iki kuruş maaş alan amına çaktığım işçilerine az bile yapmıştır.
  • stajer kızı kıskanan ofis evde kalmış şırfıntılarını afişe eder.
  • köle değildir.
  • alex değildir. stajyerleri ofisboy ofisgirl gibi çalıştıranlara kapağı koymuş kızdır. gitsin de dönmesin oraya inşallah
    , yazık lan kıza.
  • hepsini geçtim de "öğle yemeği diye çıkıp bara gitmek" ne lan? nasıl bir muhitte çalışıyorsunuz anlamadım ki amk... tanım: çok garip bir styajyerdir kendisi.
  • ozalitçideki çocuğa vermesi bardağı taşırmıştır..
  • ok kib bye diye yanıtlanması gerekir.
  • (bkz: arda bey)
  • hakkını kullanan stajyerdir. fenalaşan yenge, ölen uzak akraba kendisinin sendikasıdır, pekala greve gidebilir.

ayrıca hiçbir stajyerin çay getirip götürmek gibi bir görevi yoktur. işi çaycılık yapmak olmayan hiçbir insan için askerlik çatısı dışında çay getir götürü yapmak kabul edilebilecek bir iş değildir.

bir iki çizime kanacak saflıkta da değildir, yaptığı şeylerin tüm sorumlusu ondan zorunlu staj isteyen okuldur.

yurdum olmuş zaten hisseli şirketler kumpanyası, sikilmedik tek kuşun leylek kalması temennisindedir stajyer, o an leylek olmayı hiç istemez, kendisi iş hayatı için buna bizzat potansiyel aday zaten.