şükela:  tümü | bugün soru sor
  • meyra ve cemil demirbakan'ın ikinci düet çalışması. bu yaz başında meyra teklisi olarak yayımlanacaktır.

şarkı "benim için üzülme"yi epeyce andıran, sözlere takılmadıkça pek rahatsız edici olmayan bir iş. fakat klipte meyra'nın poz vermekten şarkı söylemeye fırsat bulamaması adamı güldürüyor.
  • sözleri aşağıda ki gibidir;

asıl benim canım yanmış
    nasıl da tadım kaçmış
    takıldım masum yüzüne
    akıl ver çare nerde

meğer benim bildiklerim
    kağıttan duvarlarmış
    düştüm bir gizin peşine
    malesef çare sende

istersen al beni götür demem nereye
    batmışım zaten artık en derine
    naparsan yap ama güven son sözüme
    beni sensiz düşünme

istersen al beni götür demem nereye
    batmışım zaten artık en derine
    naparsan yap ama inan son sözüme
    beni sensiz düşünme
    seni bensiz hiç düşünme
  • güzel şarkı.

(bkz: düz adam)
  • klivi riva sahilinde çekilmiştir. klipte cemil, hayaletli adamı canlandırıyor.
  • bu güzel şarkının video klibinde meyra, dünyanın en güzel kadını gibi çıkmıştır. izle izle insan doyamıyor arkadaş.
  • insan aşık olduğu zaman karşısındakine söylediği sözleri bir şarkı olarak düşünürsek ortaya bu şarkı çıkar sanırım. insanı götürdüğü tek yer hayalleri oluyor bu şarkıyı dinlediğinde. bazen geçmişteki limanlardan birinde buluyorsunuz kendinizi ardından da aslında o limanın çoktan başkaları tarafından sahiplenildiğini hatırlıyorsunuz kendinize işkence yapmamak adına, bazen de gelecekteki sevgiliye yazılan mektuplardan birinde hissediyorsunuz kendinizi, ama ne zaman diye kendinizi düşünürken buluyorsunuz bir taraftan da. ama yine de dinlemekten ve hayallere dalmaktan kendinizi alamıyorsunuz bu şarkıyı dinlerken.*
  • sözlükçülerin pek prim vermediği ama benimse ara ara dinlediğim şarkıdır, güzel aslında lan, bir şans daha verin...
  • yıllar sonra tekrar dinledim. bir önceki entrye katılıyorum, biraz underrated bir şarkı hakikaten. meyra'nın vahşi bakışları dışında klip biraz ofsayt ama:d