şükela:  tümü | bugün soru sor
5 entry daha
 • ekşi sözlük bu reklamı yememiştir efendim.
 • azla yetinen kadının cümlesidir. kaşıkçı elmasını da isteyebilirdi sonuçta.
 • eliyle gösterdiği "şu kadarcık" boyutunun, takribi 5 karat pırlantaya denk gelmesi sonucu, adamın o yüzüğü alabilmesi için yaklaşık 2 yıllık maaşını atasayın kasasına bırakacağı öngörüsünde bulunduran hareket.
  yapmayın canım benim... ona sevginizi "şu kadarcık" bir atasayla gösterin" demeyin bari. adamın suratına suratına dalga geçer gibi.
  biz alyans takardık eskiden. bu diamond trade company, pirlanta dedi, sonsuza kadar dedi, aha buraya da soktu bu taş işini.
 • yalan dolandır. bi kadın asla "o kadarcık" bi sevgiyle yetinmez. sürekli daha fazlasını ister ve sonunda kendisine duyulan tüm sevgiyi bitirirler.
 • - beni su kadarcik sevsen yeter biliyorsun degil mi cerencan?
  - ne kadar berkecan
  - bu kadar askim (o)))
 • nedense bu reklam boxer dergisinin şubat sayısında yazan kadınlar küçük şeylerle mutlu olur yazısına çok benziyor. bir araklama söz konusu gibi.
 • varlığı için iki çıplak bedenin yettiği birşey* ve çıplaklığın dahi gerekmediği şeyler*` :aşk` üzerinden nasıl kar edilir sorusunun kendini zekice sanan pis cevabı. arabalarını, evlerini, hisse senetlerini, garsoniyerlerini satın alır gibi kadınlarını satın alan erkekler ve bu parayı nasıl kazanıyorsa aynı işletme mantığıyla aşkını kazandığı kadınların attığımız her adıma bulaşan yapış yapış öyküsü.

  ne yazık ki ne bu kadın, ne bu erkek reklam kişileri değil çok da gerçektir. daha geçen sene kuzenim evlendi aynen bu şekilde bilmemkaç kıratlık pırlantalar ve bilmemkaç milyarlık yatakodalarıyla vardıkları düğünde attıkları imza bir ay önce kuzenimin bir iş sözleşmesinin altına attığı imzadan ne biçim ne de hacim olarak farklıydı.

  orospu diye hakaret gören, horlanan kadınların bu hanımefendilerden tek farkı kendilerini daha ucuza ve daha dürüst bir anlaşmayla satmış olmaları mı acaba?

  ilişkili olarak (bkz: bir kadına orospu deme sebepleri/@emuncipation)
24 entry daha