• kelime oyunu gibi güzel bir program ile aynı kanalda olması ironik.
  • jess molho’nun ekmek parası için sunduğunu düşündüğüm türlü türlü ruh hastası itici insanla dolu yarışma
    edit: tiyatrocu çocuk hariç
  • şimdi reklamını gördüğüm yarışma. hayret 1 sene önce de reklamı yapılmış.
    sosyal medyada boş beleş tiplerin takipçi kasmasına çanak tutan böyle bir yarışmaya insan inanamıyor gerçekten. sanki hayatta en önemli hedef bu. günümüz gençliğine bundan daha kötü bir örnek daha olamaz sanırım.
  • teve2’de başlayacak bir yarışmaymış.

reklamını görüp merak ettim bir araştırayım dedim ancak konsept net olarak belirtilmemiş veya hakikaten konsepti yok. tek anladığım yarışmacılar sosyal medyadaki takipçi sayılarını artırmaya çalışacakmış. programın sloganı da “takip edilmezsen kaybedersin”

kezbanların ve köz isteyenlerin ülkesinde tutma ihtimali yüksek.
  • über zeka ve böbreğe sahip entelektüel yarışmacıların muhteşem zeka yarışmaları ile günlerini geçirdikleri yarışma programı....
  • yaklaşık yarım saattir şok içinde televizyon ekranına bakakaldığım ucube yarışma. herhangi bir zeka göstergesi, beceri ya da bilginin olmadığı; boş beleş tiplerin sosyal medya üzerinden takipçi kazanmak için (evet, ben de yazarken çok şaşırıyorum) yarıştığı bir programın toplumsal yozlaşma dışında neye hizmet ettiğini çok merak ediyorum. insanların bilgilerini ve becerilerini yarıştırdıkları kaliteli yarışma programlarının devri bitti. devir, nitelik değil, kalitesizlik devri. hiç tanımadığı insanlar kendisini takip etsin, sevsin, beğensin diye şekilden şekile girmek nasıl bir duygusal açlık, nasıl bir sığlıktır bilemiyorum. elenme ihtimali doğunca idama götürülecekmiş gibi ağlamak bir nedir, anlayamıyorum. z kuşağı için mi üzüleyim, ebeveynleri için mi üzüleyim, yoksa bu bebelerle bu ülke ne olacak diye mi üzüleyim hiç bilemiyorum.
  • gereksizin ötesi bir yarışma programı merakımdan baktım 10 dakikam boşa gitti reklam izlesem daha memnun kalırdım. sanırım tv de kaliteli yarışma devri kapandı zaten çok az tv izleyen biriyim sanırım bundan sonra yavaş yavaş tv ler popülaritesini yitirecek.
  • tv8 yarışmalarının yanında şaheser kalacağı, saçmalık ötesi ve bunu düşünenin, hazırlayanın, yapımcısının vs içindeki kim var kim yoksa televizyon işlerinden uzaklaştırılması gereken ne olduğu belirsiz program
hesabın var mı? giriş yap