• nefs-i müdafanın meşru olduğunu bilmesi gereken bir kadın içeren yardım çığlığı.biri sizi veya ailenizden birini tehdit ettiğinde lütfen gereken neyse yapın.bir kaç sene hapis yatmanız , çocuklarınızdan daha değerli değildir.tehdit edenler aslında dünyanın en büyük korkaklarıdır ve kararlılığınızı görünce it gibi kaçacaklardır.

not: yatırım tavsiyesidir.
  • adam ilk eşinden olan iki çocuğunu yanına alarak geri gitmiş, defalarca çocukları
    dövmüş. sizin, benim yasaları bilmeme gerek yok, neler olacağı ortada, böyle bir durumda sığınma evine yerleşmiş bir kadının yanından adamın ilk eşinden çocukları yanına almasına müsaade eden kişiler aptaldır. o çocukların başına geleceklerden sorumludur.
    ülkende bulunan kadınların, çocukların, hakkını savunamazken binlerce kilometre ilerdeki insanlara nasıl özgürlük vaad edilir.
  • çok merak ediyorum bu kadın ölmemek için ne yapmalı?

hukukçu arkadaşlar kanunlar yetersizse nedir bunun çözümü? bu kanunlar neden çıkmaz, neden kamuoyu oluşturulmaz?

anladık iş hakim ve savcıda değil yoksa bu kadar vurdumduymaz olunmaz ama hakim ve savcılarımızı temsil eden hsyk değiştirin şu kanunları diyemez mi?

gerçekten anarşi hüküm sürüyor ülkede, manyağın biri size kafayı taktığında tek şansınız onu öldürüp hayatınızı ceza evinde geçirmek.

ve anladık kanun yapmak bizim gibi orta doğu devletleri için fazlasıyla bilgi ve ahlak gerektiriyor peki allah için bir kişi bi koşu sınırın öte tarafına geçip bir kaç cmuk ve anayasa kitapçığı falan kapıp gelemez mi?

boğulduk artık bu çaresizlikten bunu da mı üst akıl yapıyor. bir kadını koruyamayan devlet cihan devleti değil kabile devletidir.

beceremeyecekseniz yapamıyoruz serap hanımı koruyamıyoruz diye itiraf edin biz bakalım başımızın çaresine neredeyse adresi ya nöbet tutalım ya da enişteyle konuşalım siktirtmesin manyaklığını.

sevgili hukukçu arkadaşlar daha önemli bir işiniz yok. sizden üç satır dahi kanun yazmanızı istemiyoruz. gidin ve en yakın batı ülkesinden tamamını kopyalayın. bakın ordan buradan işinize geleni toplayın demiyorum. lütfen kendi çocuklarınız için gidin ve bir ülkenin tüm yasalarını alıp getirin.

zorlamanın anlamı yok biz beceremedik kanun yapmayı bari hazır yapılmışı alalım ve bu anarşiden kurtulalım.

o zamana kadar bir khk daha çıkarsanız da bu tür manyakları vuranlar ceza almasa ne güzel olur. en azından kendimizi savunma hakkımız olsa.
  • bir tane faydasız herif çıkacak kadını yıllarca dövmeye doyamayıp saklandığı sığınma evine tanker getirecek ordaki görevlileri de hizaya getirecek kadının kardeşinin arabasını yakacak insanlara ev hapsi yaşatacak.
    senin o aşağılık kompleksli güç gösterini de zorbalığa çanak tutan bu düzeni de allah kahretsin ya.
    hapiste en ücra en ışıksız hücreye düşersin umarım. tabi önce hapse girmeni ummak durumundayız.
hesabın var mı? giriş yap