33 entry daha
  • “benim antrenörlüğüm sorgulanamaz.”
    nerede şartlanmışlık ve dogmatizm varsa orada çatışma ve başarısızlık kaçınılmazdır. bugünkü beşiktaş da bunun bir örneğidir.
  • sorgulamadan karar verdik zaten.. herşey o kadar ortada ki çok fazla sorgulanmadan gereği yapılması gereken teknik adam açıklamasıdır.
  • keşke istemeseymişsin o zaman ne diyelim. sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevmek zorunda değil hoca. kısa zamanda takıma ve kendine daha fazla zarar vermeden olmayacak duaya amin demeyi bırak, anadolu takımlarını parlatmaya devam et bence. başakşehir'deki başarının da sadece antrenörlük ile olmayacağını küçük çocuğa sorsan bilir.
  • (bkz: lens)

antrenörlüğünü gerçekten de sorgulamıyorum. ama bana ne olur yalvarırım şu lens'e nasıl tahammül edebildiğini bir açıkla hele?
  • burası beşiktaş ağa öyle bir sorgularlar ki... başakşehir mi sandın sen burayı?
    not:gs
  • yani: (bkz: tazminatımı verin gideyim) demiş.
  • abdullah avcının makyajı döküldü... basaksehir böyle miydi ya... her sey yolundaydı.. ama beşiktaşta para yok, iktidar destegi yok, seyirci baskısı var, medya baskısı var, avcı kitlendi kaldi. ... avcı, milli takimda da kitlenmisti.. bunun milli takim macerasından ders cıkaramayan aptal besiktas yönetimi kına yaksın.
  • o zaman takım neden bu durumda?
    neden takım gol atacak gibi durmuyor?
    neden oynanan oyun umut vermiyor?
    kötü gidişatı durdurmak için ne yaptınız?
    madem teknik direktörlüğünüz sorgulanamaz bundan yola çıkarak neden kariyeriniz boyunca herhangi bir kupa dahi kazanamadınız?
  • ilk once kendi icimde kufur kiyamet karsilik verdigim iddia.

sonra bi sakinlestim. onun acisindan bakmaya calistim. guldum icimden biraz o da stres altinda dedim.

sonra bir adim daha akilci yaklastim. bir bakayim dedim ya bir deneyeyim yani belki sorgulanamiyordur.

sorguladim. oluyor yani sorgulanabiliyor kesin bilgi.

bak adam allah diye bir varliga inaniyor mesela. yeri geliyor kafasinda boylesine onemli bir yere koydugu fenomeni sorgulayabiliyor.

azcik mallik iceren iddia.
130 entry daha
hesabın var mı? giriş yap