şükela:  tümü | bugün
  • çılgın sekreter jalenin eşliğinde dans ettiği bir şarkı...
  • genelde biten bir ilişkinin ardindan söylenen söz. lakin bazi cin fikirli insanlar bu sözü yeni birini tavlamak içinde kullaniyorlar.

örn:
    -yikildim. aşka inancim kalmadi.
    -birde beni dene, ben seni mutlu edebilirim..
    -gerçekten mi? evet evet sana ihtiyacim var.
    -oo babyim.
  • bu sözün nakaratta getçtiği mustafa sandal şarkısının ismi de kalmadı'dır.
  • en yakın zamanda aşık olacak kişinin söyleyeceği söz. hep götünü yiyeyim ayağı yapar bu tipler, zerre inanmayınız.
  • hep aynı ayağın cümlesidir. ayak derken açalım sakin olun; birisine aşık olursun, onun da sana aşık olduğunu sanırsın çünkü öyle ifade eder kendisini hareketlerinden de bunu çıkarırsın. sonra birgün öylece gelir ve ada ben ayrılmak istiyorum der. al buyur burdan yak.

sonra "ada" önce arkadaşlarına sonra karşısına çıkan adamlara "benim aşka inancım kalmadı" demeye başlar. önceleri haklıdır, içtendir. ama sonra o da ne?!'^^+^' adamlar ada'nın peşinde koştukça ada kaçan kovalanır derlerdi de inanmazdım moduna bağlar ve olaylar gelişir .
  • aşk sonlarında, bardağın boş tarafıdır. dolu taraf "onunla aşka yeniden inandım" dır.
    halbuki aşk inanılması gereken bir şey değildir. sevinç, öfke vb duygulardan beklenti nedir ki aşka inanmak ihtiyacında olunsun? "benim öfkeye inancım kalmadı" diye bir cümle kuruyor musun? kurmuyorsan sorun sende, aşka pislik atma.
  • mustafa sandal'ın harika şarkısı:

mustafa sandal - aşka inancım kalmadı
  • aşkta duvara toslayanların cümlesi.
  • bu zamana kadar yazılmamış olduğuna inanmak gerçekten güç:

söz söz verdim ben bir daha asla
    sevmem diye yemin ettim ben
    çoktan beri tuhaf duygularda
    sordum aşkı ve

korkuyorsam bir nedeni var elbet
    ateş yaktığı yerde dert
    sen bunları duymadın farzet
    bendeki/bıraktığım izleri(ni) takip et