*

şükela:  tümü | bugün
  • arda turan'ın r.t. erdoğan için kullandığı ifade.

https://twitter.com/…orts/status/755140628099506177

simdi siz yalaka dersiniz deyin...!!! hayatı boyunca develtin hic bir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum..hastalandık aradın üzüldük aradın sevindik aradın allah ın selamını gonderdik aradın dünyanın heryerinde sahip cıktın sizinle konsurken siz bile demedik abilik yaptınız hersartta bize ...! sahip cıktınız..! bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim ...! ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birlestiricek insanları toparlıycaksınız allah iki cihanda sizi multu etsin!! benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! benim başkomutanım sizsizsiniz!!!! herşartta... ( futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!! #yaşasıntürkiyecumhuriyeti

edit: sizsizsiniz yazmış, yazım yanlışı kendisine ait.
  • ulan arda, böyle bir cümle kuracak kadar mı küçüldün lan? darbeye karşı gözükeyim derken yine yalayıp yutmuşsun. senin yaptığın yalakalık değil. bambaşka bir boyut. bunu sen de bildiğin için çıtayı "yalaka diyin bana hadin" diyerek aşağı çekmeye çalışıyorsun. tabii sen de anladın bu saatten sonra senden bir sik olmayacağını, anca okeye 4. olabileceğini, spor bakanlığı için şimdiden yol yapıyorsun.

ha bu arada beni bulmak istiyorsan londra'da yaşıyorum şu an. olur da avrupa'nın orta kademe takımlarından birine şutlanmazsan, olur da barcelona'nın grubuna bir ingiliz takımı düşerse ve olur da 18'e alınırsan eğer buradan beni yeşillendir. adresi veririm. bulursun beni.

not: cumhurbaşkanı olan herkes elbette başkomutan sıfatını da alıyor otomatik olarak ama "benim başkomutanım" ne demek lan? seçim mi yapıyorsun birisi ile birisi arasında? eğer öyleyse bu ülkenin gerçek anlamda tek bir başkomutanı vardır. o da mustafa kemal atatürk'tür sayın şeref fakiri arda efendi.

ekleme: bir de uzun zamandır söylemek istediğim bir şey vardı kendisine buradan söyleyeyim. fifa veya fm oynadığında kendini ilk 11'de başlatıyorsun di mi lan? kandırmayalım şimdi birbirimizi. bir gazeteci olur da bununla röportaj yaparsa bu soruyu sorsun bir zahmet.
  • ardacım, kimsenin askeri olma, hele tayyib'in hiç.. zira satış konusunda hazret, üstad-ı azam'dır. sen topuna bak, ara pas, şut filan... kafa topuna da çok çıkma. bol şans.
  • (bkz: yalaka)
  • sanırım futbolu bırakınca milli takımın başına geçmeyi planlıyor. topçuluğundan fayda göremedik zinhar.
  • arda bunu belirtmene gerek yoktu bence. eleştiriye olan tahammülsüzlüğünden, “15 dakikalık ısınmamı yasin suresiyle yapıyorum. benim için çok önemli, çok özel bir alan.” şeklinde roportajlar verip paylaşımlar yapmandan biz zaten anlamıştık, zaten biliyorduk. he bu söylediğim yanlış anlaşılmasın, istediğin sureyi oku; bunu medyaya sunarak dini kendi reklamına alet etmenden anlamıştık. gezinin yıldönümünde yaptığın yalakalıktan falan biz zaten biliyoruz seni.

bu ülkenin tek başkomutanı mustafa kemal atatürk olarak kalacak. sen ise yaptığın yalakalıklarla ve sponsor desteğiyle barcelona'ya gidip, bir bok yapamayan top tepici olarak hatırlanacaksın.

aklın sıra o paylaşımla atatürk'e çakıyosun lafı, görüyoruz. "ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" dediğinden dolayıdır belki de bunu yapma sebebin. zira sen de bu özelliklerden en önemlisini kesinlikle barındıramayacağını biliyorsun.
  • yogun bakimda olmadigi halde bilinci kapali ne cok insan var...
  • hani bu emekçi çocuğuydu falan noldu bir avrupa şampiyonası başkomutanına lafta çakmıştı yoksa thy siz bir halt olmadığının farkına mı vardı? dediğim yalaka söylemi.